Bez wątpienia ślub jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu człowieka. Każda z par chce, aby był niezapomniany. Ważną rolę odgrywa sama ceremonia, która jest bez wątpienia najważniejszą częścią tego cudownego dnia.
Państwo młodzi myśleli, że zaplanowali wszystko w najmniejszych szczegółach, a wesele zostało „zapięte na ostatni guzik”. Niestety tego, co miało się za chwilę wydarzyć, nie dało się zaplanować…Niesamowita niespodzianka!
Planując ślub staramy się, by wszystko było zapięte na ostatni guzik. Czasami zdarza się tak, że dzieją się rzeczy, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Córki panny młodej zrobiły coś nie do pomyślenia

Shellie Lopes Boulanger z Foxborough w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych wreszcie doczekała się swojego wymarzonego wesela. Kiedy kobieta stanęła na ślubnym kobiercu nie mozna było oderrwać od niej wzroku. Do czasu, kiedy wydarzyło się to...
W pewnym momencie wesela córki panny młodej postanowiły zrobic mamie niespodziankę i zatańczyć. Nie byłoby w tym nic naddzwyczajnego, gdyby nie to, że jedna z nich jest niepełosprawna.
12-letnia Aubrey i młodszej o kilka lat siostra Angelina przygotowały niezwykłą niespodziankę. Aubrey oraz chorująca na zanik mmięśni i poruszająca się jedynie na wózku Angelina, porwały gości weselnych do energicznego tańca.
Układ taneczny przygotowany przez dziewczynki wzruszył wszytskich do łez. To trzeba zobaczyć!

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?