Kuba Wojewódzki napisał na swoim Instagramie o tym, że pojawią się kolejne sezony popularrnego programu rozrywkowego "Mam talent". Czy to prawa?

"Mam talent" wraca na ekrany?

Program "Mam talent" cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Atmosferę tego programu tworzą ludzie, którzy potrafią swoimi talentami nie tylko dziwić, ale także wprawiać w prawdziwe osłupienie!
Jak sie jednak okazuje to, co pisze Wojewódzki trzeba traktowac z rezerwą. Nie ma oficjalnych wiadomości mówiących o tym, że program będzie kontynuowany.
Jak wiadomo castingi do kolejnych edycji w ogole się nie odbywały ze względu na panującą pandemię koronawirusa.

Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram

Teraz, po premierze filmu Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”, Wojewódzki ma jednak coraz większe problemy. Choć jego tematu nie poruszono wprost w produkcji, to Latkowski sugestywnie umieścił w niej zdjęcie dziennikarza.
To sprawiło, że opinia publiczna szybko powiązała go ze sprawą Zatoki Sztuki w Sopocie – jak się okazało, Kuba Wojewódzki był stałym bywalcem klubu. Biorąc pod uwagę procedery, które miały miejsce w klubie o złej sławie, nietrudno się domyślić, że reputacja dziennikarza jest mocno nadszarpnięta.
Widać to w komentarzach, które zacytował portal "Pomponik':
„Trzy razy na tak”, „Będą castingi w Zatoce Sztuki?”, „Kubuś, pamiętaj o ochronie!”, „Kuba, wreszcie znów będę oglądać. Super!”, „Eeee jak Vega pokaże taśmy z tobą, to już nic nie będzie. Arogant na miarę PiS" - czytamy.

Wracamy 🎯✌️😎 k.

Gepostet von Kuba Wojewódzki - Król TVN am Dienstag, 9. Juni 2020

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO