Jak podaje "wp.pl", tancerz Stefano Terrazzino wyznał w wywiadzoe, że stracił wszystko, na co ciężko pracował.

"Wszystko straciłem, zostałem na lodzie"

Wielu artystów od dawna skarży się na brak możliwości zarabiania. Głośno to manifestują, ramię w ramię z resztą społeczeństwa, które w mniejszym lub większym stopniu straciło dochody lub ma je mocno zmniejszone.

Zarówno aktorzy, jak i muzycy, czy kabareciarze stracili mozliwość występów przed publicznością zgromadzoną na widowni. Jedni radzą sobie z tą sytuacją lepiej, inni trochę gorzej, a tacy jak Stefano, zdają się nie radzić sobie wcale.

Trudno się dziwić, bo przecież szkoła tańca opiera się na zgromadzeniach ludzi w jednym pomieszczeniu, podczas których nie jest możliwe zachowanie wymaganego dystansu społecznego.

Instagram

Stąd to rozgoryczenie z powodu zmarnowanej inwestycji we Włoszech. Wszystkie jego występy także zostały zablokowane. Cieszące się sporym zainteresowaniem taneczne turnusy artysta niestety musiał anulować.

Projekt stanął w miejscu. Musiałem odwołać zapowiedziane turnusy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wszystko straciłem, zostałem na lodzie.

Z racji zamkniętych przez dłuższy czas granic, tancerz nie był w stanie doglądać swojej włoskiej inwestycji na rodzinnej Sycylii, więc nie ma pojęcia, na jakim etapie są przygotowania. Stefano stara się jednak nie panikować i zachować resztki optymizmu.

Nie wiem, kiedy, i czy w ogóle, zostanie ukończony amfiteatr, który zaplanowałem. Smutne to, ale staram się widzieć wszystko w jasnych barwach.

Stęskniony za sycylijskim klimatem artysta, na swoim koncie na Instagramie opublikował nostalgiczne zdjęcie.

Jakbyco koncerty i teatry i Tv nie wraca Tak Szybko zawsze mi zostalo robic Ricotta na Sicily , tez Fajne ;) #socialdistancing #missing #lookingforward #nature #sicily

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Stefano Terrazzino (@stefanoterrazzino)

O tym pisaliśmy: Małgorzata Rozenek w szpitalu. Czy to oznacza, że wielkimi krokami zbliża się dzień porodu? Fani z niecierpliwością wyczekują tej chwili

Zerknij: Papież Franciszek zwrócił się do wiernych z ważnymi słowami. Co powiedział