Okazuje się, że umiejętność dbania o własne finanse i smykałka do interesów może być zapisana w gwiazdach. Przedstawiciele tych znaków zodiaku zupełnie nie mają umiejętności, ani daru do gromadzenia i pomnażania majątku. Warto sprawdzić, czy jest nam pisanie bogactwo, dzięki darowi z kosmosu!

Baran

Zdecydowanie pieniądze się ich nie trzymają, jednak z łatwością wyceniają prawidłowo swoją pracę i walczą o spodziewane wynagrodzenie. Nie wiedzą jednak, gdzie i w co inwestować oszczędności, co często prowadzi do sporych długów. Lubią też wydawać pieniądze przez potrzeby!

Lew

Lwy zawsze grają pierwsze skrzypce i zawsze jako pierwsi wyłapują najlepsze okazje na rozkręcenie biznesu. Mają ambicję i wysokie aspiracje, nie chcą pozostawać na najniższym poziomie życia. Od nastoletnich lat zależy im na mnożeniu pieniędzy, jednak często wydają ogromne kwoty na przyjemności. Są rozrzutne i jeśli im na czymś zależy kupią to bez oglądania się na nic. Mają spory problem z oszczędzaniem.

Strzelec

Strzelce mają to do siebie, że często wydaje im się, że świat materialny ich nie dotyczy. Pieniądze zawsze są, jednak nie myślą o nich, przez co nie dokładają niczego na czarną godzinę. Zbyt duża spontaniczność w wydawaniu pieniędzy może zaprowadzić ich na manowce.

Kto natomiast doskonale radzi sobie z domowym budżetem? To Panny i Skorpiony. Oba te znaki dorabiają się ogromnych oszczędności i nie wydają na zachcianki.

Zobacz także: MĘŻCZYZNA SZEDŁ PRZEZ LAS. NAGLE POJAWIŁ SIĘ PRZED NIM WILK. STARY LEKARZ NATYCHMIAST ZAUWAŻYŁ DZIWNE ZACHOWANIE ZWIERZĘCIA

Przypomnij sobie o… NARZECZENI NIE TAK WYOBRAŻALI SOBIE DZIEŃ SWOJEGO ŚLUBU. NIESPODZIEWANIE POJAWIŁA SIĘ NA NIM DRUGA PANNA MŁODA

Portal Życie pisał również o… BANALNY PATENT NA TO, JAK MOŻNA USTRZEC SIĘ PRZED KRADZIEŻĄ. NIKT SAM BY NA TO NIE WPADŁ