Życie po życiu naprawdę istnieje i dowody na to ma mieć hinduski lekarz anestezjolog mieszkający na co dzień w USA, Rajiv Parti. Mężczyzna przeżył zjawisko „near death experience”, inaczej doświadczenie bliskie śmierci, a w swojej książce postanowił przekazać ludzkości, co czeka nas po momencie śmierci. Mężczyzna zdradził, jak wygląda życie pozagrobowe i przekonuje, że w zaświatach obowiązuje siedem głównych prawd.

Hinduski lekarz przeżył śmierć kliniczną. Dziś dzieli się z ludzkością tym, co czeka nas „po drugiej stronie

Dr Rajiv Parti, choć miał życie o którym mogło marzyć wielu – dużo pieniędzy, piękny dom i szacunek to nie był szczęśliwym człowiekiem. Sporą część majątku utopił na giełdzie, wpadł w złe relacje z własnym synem, po czym dowiedział się, że ma raka prostaty. Podczas jednej z operacji poszło do powikłań, przez co niemal natychmiast trzeba było przeprowadzić kolejną, w trakcie której lekarz przeżył śmierć kliniczną.

W trakcie zabiegu dusza mężczyzny wyszła z ciała i obserwowała operujących lekarzy, po czym poszybowała gdzie indziej i spotkała zmarłego ojca lekarza. Rozmowa dra Partiego z ojcem pozwoliła mu zrozumieć wiele spraw. Później spotkał swoje wcielenia, które uświadomiły mu jego błędy.

Później na jego drodze stanęły anioły, które doprowadziły go do światła, które miało być Bogiem. Zrozumiał, że to nie koniec jego ziemskiej wędrówki i zaraz wróci do ciała. Bóg zasugerował mu, ze ma porzucić pracę i zająć się leczeniem dusz ludzkich. Przekazał mu także siedem prawd o Bogu i nas samych.

  • Świadomość może dziać się poza ciałem.
  • Życie po śmierci jest.
  • Posiadamy przeszłe wcielenia, a to, co czyniliśmy wcześniej ma wpływ na teraźniejszość.
  • Ludzie i świat są ze sobą połączeni jesteśmy ze sobą połączeni, przez wzgląd na stworzenie z tej samej materii i energii.
  • Boskie istoty żyją, by wskazywać nam drogę.
  • Istnieją różne poziomy świadomości.
  • Jest jedna, przenikająca wszystko miłość i inteligencja, będąca źródłem całego wszechświata.

Nowym celem życia lekarza stało się nauczanie przekazanych przez Boga prawda. Dlatego napisał książkę „Dying to Wake Up”, by dotrzeć do milionów ludzi na świecie ze swoim przekazem.

źródło: YouTube

Może zainteresuje Cię to: WERONIKA ROSATI PRZECHODZI TRUDNE CHWILE. NA INSTAGRAMIE POKAZAŁA ZDJĘCIA ZE SZPITALA

Zobacz także: KATARZYNA WARNKE PODZIELIŁA SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI ZWIĄZANYMI Z MACIERZYŃSTWEM. "TO BARDZO WYCZERPUJĄCE"

Portal "Życie" informował o: ANNA PRZYBYLSKA MIAŁA MĘŻA PRZED BIENIUKIEM. DLACZEGO TO NIE PRZETRWAŁO