Znany polski aktor Andrzej Strzelecki jest ciężko chory. Mężczyzna cierpi z powodu raka. U Strzeleckiego zdiagnozowano nowotwór płuc i oskrzeli. Aktor nie klasyfikuje sie do operacji. Jedynym sposobem na wygranie walki z rakiem jest zastosowanie drogiego leku ze Stanów Zjednoczonych. Kosztuje on az 150 tysięcy złotych. Córka aktora postanowiła zorganizować zbiórkę.

Córka Strzeleckiego zorganizowała zbiórkę. Do zebrania jest aż 1,5 miliona złotych

- Zachorowałem. Mam nieoperacyjnego raka płuc i oskrzeli. Zawsze miałem w życiu szczęście. Nie opuściło mnie ono i w tej dramatycznej sytuacji. 6 maja w USA dopuszczono lek Capmatinib na to schorzenie. Jest on dla mnie szansą na uratowanie życia, ale koszt kuracji przekracza moje możliwości finansowe (37000 $ miesięcznie). W tym momencie zbieram środki na 10 podań leku – istnieje możliwość, że będę potrzebował ich więcej, konsultacje medyczne, dojazdy, sprzęt specjalistyczny, leki, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.

Być może szczęście nie opuści mnie i tym razem... - napisał Andrzej Strzelecki.

Andrzej Strzelecki screen Onet
Andrzej Strzelecki screen Onet

Wpłat można dokonywać na podany adres:

Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie

PL73 1600 1462 1893 9704 1000 0068

z dopiskiem:

„dla Andrzeja S.”

Zobacz także: ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA NIE MA JUŻ WĄTPLIWOŚCI. NIEDŁUGO POJAWIĄ SIĘ NOWE WYTYCZNE

Może zainteresuje Cię to: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: SYTUACJA W POLSCE WCIĄŻ NIE JEST NAJLEPSZA. NIEUSTANNIE POJAWIAJĄ SIĘ NOWE OGNISKA KORONAWIRUSA. GDZIE TYM RAZEM