Edyta Górniak należy do tych osób, które czuja silna więź z Bogiem. Artystka nigdy nie ukrywała tego, ile ta relacja dla niej znaczy. Ostatnio na jej Instagramie znów pojawił sie wpis, którego adresatem jest Bog.

Edyta Górniak czuje silną więź z Bogiem

Piosenkarka w wywiadach niejednokrotnie podkreślała, ze wierzy w Boga. Jak dodała nie musi tego pokazywać udając sie do tłocznych kosciolow. Woli kontemplować i modlic sie w samotności.

O swojej religijności Edyta często wspomina w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawił sie wpis dotyczący dyskryminacji. Co takiego napisała Edyta?

Edyta Górniak Instagram
Edyta Górniak Instagram

Jak przyznała w jednym z wywiadów, czas modlitwy jest dla niej wyjątkowym momentem, dlatego unika zatłoczonych kościołów, woląc spotkać się z Bogiem sam na sam.

„Nikt na Ziemi nie ma prawa Boskiego. Nie ma więc prawa forsować, ani odbierać poczucia godności i pięknej wartości człowieczeństwa. Nie ma także prawa ograniczać jego rozwoju i aktywowania jego potencjału. Nie ma bowiem prawa odbierania wolnej Jego woli, nadanej przez Najświętszą Energię Wszelkiego Stworzenia, czyli BOGA” – napisała.

Artystka zaniepokoiła swoich fanów kolejnym wpisem.

„Kiedy tylko uznasz Ojcze Niebieski, że chcesz wezwać mnie do siebie, będę gotowa” – zapewniła Górniak.

Edyta Górniak Instagram
Edyta Górniak Instagram

Zobacz także: ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA NIE MA JUŻ WĄTPLIWOŚCI. NIEDŁUGO POJAWIĄ SIĘ NOWE WYTYCZNE

Może zainteresuje Cię to: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: SYTUACJA W POLSCE WCIĄŻ NIE JEST NAJLEPSZA. NIEUSTANNIE POJAWIAJĄ SIĘ NOWE OGNISKA KORONAWIRUSA. GDZIE TYM RAZEM