Pojawiły sie nowe poszlaki w sprawie zaginionego Piotra Nowarkowicza.

Zaginiony 16-letni Piotra Nowarkiewicza poszukiwany jest juz od 31 maja. Policjantom udało sie znaleźć rzeczy należące do nastolatka, jednak ślad po chłopaku zaginął. Na szczęście kolejne sluzby zdecydowały sie dolaczyc do akcji poszukiwawczej.

Nastolatek ostatni raz widziany był w mocy na przystanku. Chłopak opuścił miejsce zamieszkania 30-go maja, jak racjonuje siostra zaginionego, chlopak jeszcze tego samego dnia był widziany na przystanku autobusowym w Cielu - miejscowości z której pochodził.

Piotr N. zrodlo Pikio
Piotr N. zrodlo Pikio

Następnie chłopak wybrał sie na impreze zorganizowana na ogródkach działkowych w miejscowosci Lisi Ogon. Piotr dostal sie tam srebrna astra w hatchbacku, która posiadała podwojny tłumik i przyciemniane szyby.

Od tamtej pory ślad po chłopaku zaginął. Policji udalo sie odnaleźć ubrania oraz rzeczy osobiste nastolatka 2 czerwca w okolicach Olimpina.

Do akcji przylaczyla sie ekipa Krzysztofa Rutkowskiego. Policja prosi o pomoc każdego, kto wie coś na temat Piotra.

APELUJEMY DO OSÓB, KTÓRE MOGĄ MIEĆ INFORMACJE, KTÓRE POMOGĄ USTALIĆ MIEJSCE POBYTU ZAGINIONEGO, O KONTAKT W NAJBLIŻSZĄ JEDNOSTKĄ POLICJI!!

Zaginiony Piotr N. Screen Pikio
Zaginiony Piotr N. Screen Pikio

Zobacz także: ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA NIE MA JUŻ WĄTPLIWOŚCI. NIEDŁUGO POJAWIĄ SIĘ NOWE WYTYCZNE

Może zainteresuje Cię to: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: SYTUACJA W POLSCE WCIĄŻ NIE JEST NAJLEPSZA. NIEUSTANNIE POJAWIAJĄ SIĘ NOWE OGNISKA KORONAWIRUSA. GDZIE TYM RAZEM