Biedronka po raz kolejny zaskakuje klientów. Tym razem znana sieć marketów postanowiła zorganizować prawdziwą wyprzedaż! W imię tej idei na sklepowych półkach pojawią się produkty tańsze nawet o połowę!

Dyskonty są jednymi z najpopularniejszych sklepów, w których Polacy robią zakupy. Na początku pandemii koronawirusa nikt nie przygotował się na sytuację, która nastąpiła całkiem niedawno.

Gdy w Polsce pojawiły się pierwsze potwierdzone przypadki zarażenia koronawirusem, ludzie w szale ruszyli do sklepów i zaczęli gromadzić zapasy. Kupowano nie tylko środki pierwszej potrzeby, ale także żywność o długim terminie przydatności, środki higieniczne, artykuły chemiczne i inne. Koronawirus sprawil to, ze znaczna cześć żywności zaczęła sie marnować. Jak sie okazuje stało sie do idealnym bodźcem do wymyślenia genialnej promocji.

Kup warzywa i owoce a zyskasz rabat

Tylko 5 czerwca! 50% rabatu na świeże warzywa w formie vouchera do wykorzystania 10-13.06. Maksymalna wartość vouchera 10 zł. Oferta ważna z kartą, regulamin na stronie www - czytamy w SMS-ie do klientów od sieci sklepów Biedronka.

Oznacza to, ze jeżeli jesteś klientem Biedronki i w dniach 10-13 czerwca kupisz owoce i warzywa do 10 złotych, otrzymasz te rownowaznosc w formie bonu do wykorzystania w kolejnych zakupach.

Zobacz także: ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA NIE MA JUŻ WĄTPLIWOŚCI. NIEDŁUGO POJAWIĄ SIĘ NOWE WYTYCZNE

Może zainteresuje Cię to: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: SYTUACJA W POLSCE WCIĄŻ NIE JEST NAJLEPSZA. NIEUSTANNIE POJAWIAJĄ SIĘ NOWE OGNISKA KORONAWIRUSA. GDZIE TYM RAZEM