Weronika Rosati aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Teraz aktorka jest pewna niepokoju. Drży o bezpieczeństwo swoje i swojej córki. Wszystko przez zamieszki.

36-letnia Weronika Rosati, aktorka znana głównie z filmów „PitBull” oraz „Obława”, a także seriali „Czas honoru” oraz „M jak miłość”, prywatnie jest mamą dwuletniej Elizabeth.

Gwiazda jest znana także ze wspierania walki o prawa kobiet, co uczyniła m.in. na World Economic Forum w Davos. Sama padła ofiarą przemocy domowej i po przykrych doświadczeniach z ekspartnerem, Robertem Śmigielskim, chce pomóc innym kobietom.

Weronika Rosati fot. Instagram
Weronika Rosati fot. Instagram

Weronika Rosati martwi się o bezpieczeństwo córki

Weronka Rosati mieszka w Los Angeles. Aktorka czuje się zagrożona przez panujące aktualnie w Stanach zamieszki, wywołane zabójstwem ciemnoskórego mężczyzny przez policjanta. Zdarzenie to wywołało fale przemocy, która doprowadziła do wandalizmu.

– Jak wiecie, teraz w Stanach trwają bardzo brutalne zamieszki i rozboje. Jest bardzo niebezpiecznie (…) To, co się dzieje tutaj, jest smutne i niepokojące – mówiła na swoim Instagramie Weronika.

– Obawiam się o bezpieczeństwo mojej córki. Gdybym nie była mamą, to pewnie dołączyłabym do protestujących (…) W nocy spakowałam najważniejsze rzeczy, dla siebie dla córki, w razie gdybyśmy musiały uciekać – dodała.

Weronika Rosati fot. Instagram
Weronika Rosati fot. Instagram

Przypomnij sobie o… POLACY ŁAPIĄ SIĘ ZA GŁOWĘ. TAKIEGO WZROSTU CEN PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. CZY MOŻEMY LICZYĆ NA POPRAWĘ SYTUACJI

Jak informował portal Życie: W TRAKCIE WIZYTY NA CMENTARZU ZOBACZYŁA COŚ, CZEGO DŁUGO NIE ZAPOMNI. TO UPIORNE

Portal Życie pisał również o… DOBRE WIEŚCI Z MINISTERSTWA ZDROWIA DLA PLANUJĄCYCH TEGOROCZNE WAKACJE. WICEMINISTER ZDROWIA WYDAŁ WSTĘPNE OŚWIADCZENIE