Agata Duda jest żoną prezydenta Polski, Andrzeja Dudy. Kobieta na co dzień jest nauczycielką, jednak ze względu na bycie Pierwszą Damą często sprawdza się także w innych rolach.

Polacy mają mieszane uczucia wobec żony prezydenta. Jest co prawda dość lubianą osobą, jednak jej kolejne posunięcia bywają różnie odbierane.

Jako Pierwsza Dama Agata Duda musi liczyć się z tym, że w sieci pojawia się masa komentarzy na jej temat – nie zawsze pochlebnych, czasami mierzy się także z krytyką. Żona prezydenta Polski co jakiś czas zmienia swój wizerunek, a wtedy internet aż huczy od różnych opinii.

Agata Duda świętuje Dzień Matki

Dzień Matki to jedno z najpopularniejszych świąt na całym świecie. W Polsce przypada ono na 26 maja.

Wiele gwiazd dzieli się fotografiami ze swoją mama w mediach społecznościowych. Do grona tych osób dołączył także Andrzej Duda, który postanowił zamieścić na Instagramie zdjęcie z własną mamą.

Dodatkowo prezydent zamieścił w mediach społecznościowych fotografię swojej zony – Agaty, która także tego dnia świętowała Dzień Matki. Na zdjęciu widać piękny bukiet kwiatów, które otrzymała prezydentowa.

Agata z bukietem kwiatów od Kingi. Dumna i szczęśliwa, jak każda Mama. Serdeczne pozdrowienia i najlepsze życzenia dla wszystkich Mam - samych szczęśliwych dni! – podpisał zdjęcie Prezydent.

Przypomnij sobie o… KATARZYNA DOWBOR: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O STANIE JEJ ZDROWIA. DZIENNIKARKA CIERPI NA NIEULECZALNĄ CHOROBĘ

Portal Życie pisał również o… WAŻNE INFORMACJE DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z TELEWIZJI NAZIEMNEJ. BĘDĄ WIELKIE ZMIANY