W dzisiejszych czasach coraz trudniej o domy wielopokoleniowe. Tym bardziej zachwycają obserwowane wśród rodzin ciepłe wielopokoleniowe relacje.

Ponadczasowe więzi dodają skrzydeł

Jedne objawiają się wspólnymi wycieczkami, inne wielogodzinnymi rozmowami, ale są tacy, którzy pasjonują się tym samym mimo dużej różnicy wieku. Może to być miłość do szachów, gier wideo, czytania lub...tańca! Wspólna pasja łączy pokolenia, poprawia humor i sprawia, że wciąż mamy o czym ze sobą rozmawiać, mimo różnic!

Facebook

Opublikowany w mediach społecznościowych filmik pokazuje, jak bardzo możemy się pomylić w ocenie, widząc przed sobą starszego człowieka.

To, co zrobił ten dziadzio, zdziwiło niejednego młodzieniaszka! Gdy dziadzio podchodzi do swojego wnuka przyglądając się mu bacznie, można odnieść wrażenie, że ma ochotę go jedynie skomentować, lecz chwilę później dołącza do młodzieńca z taką lekkością i synchronizacją, że wielu internautom opadła szczęka!


Facebook

Kto powiedział, że nie można się dobrze bawić z własnymi dziadkami?

Przypomnij sobie o… SZCZEGÓLNY FINAŁ WOŚP W GDAŃSKU MA UPAMIĘTNIĆ PREZYDENTA PAWŁA ADAMOWICZA. PODANO SZCZEGÓŁY

Jak informował portal Życie: NIESPODZIEWANA ZMIANA W EMERYTURACH, JEST JUŻ PROJEKT USTAWY. ŚWIADCZENIA MOGĄ BYĆ WYŻSZE NAWET O KILKASET ZŁOTYCH

Portal Życie pisał również o… DANIEL OLBRYCHSKI STRACIŁ W WYPADKU ZĘBY. CZY TO KONIEC JEGO KARIERY