Jak podaje portal „Plotek”, choć Kasia Tusk została mama ponad rok temu, próżno było szukać jej zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Przez 9 miesięcy udawało jej ukryć krągłości pod luźnymi stylizacjami. Z okazji Dnia Matki postanowiła opublikować wyjątkowe zdjęcie z okresu ciąży.

YouTube/ExpressNews

Wyjątkowy wpis w wyjątkowym dniu

Kasia Tusk należy do bardzo aktywnych użytkowniczek mediów społecznościowych. Regularnie zamieszcza w nich swoje zdjęcia. Prowadzi także blog Make Life Easier, który cieszy się ogromną popularnością.

A jednak Kasi udaje się zachować swoje życie prywatne tylko dla siebie. Rzadko wypowiada się na temat swojej rodziny. Nigdy nie publikuje twarzy swojego dziecka, dbając o to, żeby jej wizerunek był chroniony.

Dopiero niedawno, Kasia Tusk na InstaStories pokazała album, w którym znalazły się zdjęcia jej córki i męża, a także na Instagramie opublikowała zdjęcie ze swoją mamą, której złożyła życzenia. Udostępniła także zdjęcie z okresu ciąży.

„Paryż, październik 2018 roku. Przy stoliku siedziały już trzy pokolenia kobiet. Dziękuję, że całe życie pokazywałaś mi jak być najlepszą mamą na świecie. PS. Widzimy się za moment, mamulku, bo wrzucenie zdjęcia na Insta to nie to samo, co odwiedziny i chwila czułej rozmowy” – napisała Kasia pod zdjęciem.

Instagram/makelifeeasier

Trzeba przyznać, że na zdjęciu trudno dostrzec ciążowe krągłości, dlatego musicie uwierzyć na słowo, że pod sercem Kasi rozwijało się życie.

Podoba wam się sposób uczczenia Dnia Matki przez Kasię Tusk?

To też może cię zainteresować: Dzieci najsłynniejszych polityków. Czym się zajmują i które z nich brylują na salonach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Napięta sytuacja w jednym z polskich miast. Pracownicy przedszkoli zakażeni koronawirusem. Głos na ten temat zabrał prezydent miasta

O tym się mówi: Informacja, na którą czekali wszyscy aktywni Polacy. Premier Mateusz Morawiecki poinformował o terminie zniesienia istotnego obostrzenia