Andrea Bocelli, jeden z najpopularniejszych tenorów na całym świecie, miał koronawirusa. Jak zdradził zaraził się nim kilka tygodni temu. Dowiedział się o nim 10 marca. Teraz czuje się już dobrze. Ponadto Włoch zdecydował się oddać swoje osocze, które może pomoc innym w walce z wirusem.

Andrea Bocelli pokonał koronawirusa

Jak się okazuje 61-letni włoski tenor zarażenie korronnawirusem przeszedł łagodnie, cierpiał jedynie na lekką gorączkę. Jak zdradził dziennikarzom, jego synowie, jak i żona, także zarażeni byli koronawirusem. Wszyscy wyzdrowieli.

Andrea Bocelli zaśpiewał na żywo w słynnej katedrze w Mediolanie

Andrea Bocelli. Screen YouTube
Andrea Bocelli. Screen YouTube
Andrea Bocelli. Screen YouTube

Mediolańska katedra, w której zaśpiewał słynny Andrea Bocelli, znajduje się na Piazza del Duomo. Koncert „Music for Hope” odbył się w niedzielę, 12 kwietnia o godz. 19:00 i można go było oglądać w serwisie YouTube. W związku z tym, że na świecie panuje pandemia koronawirusa, do świątyni nie mogli przybyć wierni. Dlatego też legendarny muzyk zdecydował się zaśpiewać w pustej katedrze. Koncert Andrea Bocelli odbył się „pro bono”.

Jak zapewnił legendarny tenor, koncert miał podnieść ludzi z całego świata na duchu

— Dzięki muzyce, która będzie transmitowana na żywo, połączymy miliony dłoni na całym świecie — powiedział Bocelli.

Przypomnij sobie o… OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW JEDNEJ Z SIECI DROGERII. OSZUŚCI ZNALEŹLI NOWY SPOSÓB NA ZDOBYCIE WRAŻLIWYCH DANYCH

Jak informował portal Życie: KATARZYNA CICHOPEK ZŁAMAŁA SWOJĄ TWARDĄ ZASADĘ. PO RAZ PIERWSZY POKAZAŁA CÓRKĘ NA INSTAGRAMIE, FANI AKTORKI NIE MOGĄ UWIERZYĆ W TO, CO WIDZĄ