Jak podaje "se.pl", w trzecią rocznicę śmierci ikony muzyki polskiej, jego grób wciąż jest pełen kwiatów i zniczy przynoszonych przez bliskich, przyjaciół i fanów.

YT

Liczne osobiste pamiątki niebędące kwiatami także znajdują się na grobie św. pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Wersy tekstów jego piosenek, zdjęcia, dedykacje...

YT

Jaki był Zbigniew Wodecki

Powikłania po operacji serca wywołały u gwiazdy udar mózgu. Pozostawał w stanie śpiączki do 22 maja, kiedy to niestety zmarł. Miał wówczas 67 lat.

Wszyscy, którzy mieli osobisty kontakt ze Zbigniewem Wodeckim, wspominają go z nostalgią. Uważał, że najlepszym wiekiem dla mężczyzny na zostanie ojcem, to 40 lub nawet 50 lat, gdyż wówczas dojrzewa do ojcostwa. Miał fioła na punkcie swojej wnuczki Julii.

YT

Dziennikarze, którzy mieli przyjemność przeprowadzać z nim wywiad, po prostu go kochali, gdyż był niezwykle ciepłym człowiekiem. Zawsze odbierał telefon, a gdy będąc w podróży tracił zasięg, zawsze oddzwaniał, jak mówi dziennikarka Ewa Wąsikowska.

Jak podają wolne media, Zbigniew Wodecki był perfekcjonistą i tytanem pracy. Kochał to, co robił, co mozna usłyszeć w każdej nucie przez niego zaśpiewanej lub zagranej.

O tym także pisaliśmy: Czy w 2020 roku nadejdzie prawdziwy koniec świata? Naukowcy są zaniepokojeni

Jak sobie radzi wdowa: Wyznanie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej o życiu bez Pawła Królikowskiego. Jak sobie radzi w tym trudnym czasie