„Sanatorium miłości” to program, który niezwykle interesuje widzów. Przyciąga wielu fanów przed ekrany w każdy niedzielny wieczór.

Telewizja Polska swoim nowym formatem trafia do szerokiego grona odbiorców. Szacuje się, że każdy odcinek „Sanatorium miłości” ogląda około 3,5 miliona osób.

Program ma bardzo proste zasady – grupa seniorów stara się znaleźć swoją miłość. Ich perypetie można oglądać co niedzielę na antenie TVP1. Wśród uczestników znajdują się prawdziwe gwiazdy, ale są również osoby, które wolą się trzymać na uboczu.

"Sanatorium miłości". Źródło: jastrzabpost.pl
"Sanatorium miłości". Źródło: jastrzabpost.pl
"Sanatorium miłości". Źródło: jastrzabpost.pl

Jakie relacje łączyły Stenię i Wiesię? Szczere wyznanie jednej z uczestniczek

Jak się okazuje kobiety, które dzieliły wspólnie pokój, nie bardzo za sobą przepadały. Co ciekawe Stenia Kowalska już pierwszego dnia chciała przenieść się do innego pokoju.

Wiesia Judek i Stenia Kowalska to najbardziej rozpoznawalne uczestniczki "Sanatorium Miłości 2". Te dwie kobiety są zupełnie różne. Wiesia to stąpająca twardo po ziemi kobieta, która w życiu kieruje się realizmem, Stenia natomiast patrzyła na świat przez różowe okulary.

Kobiety zmuszone były dzielić jeden pokój w sanatorium. Nie kryły tego,że się nie lubią już od pierwszego dnia.

Stenia po pierwszej nocy powiedziała, że chciała już pokój zmienić, bo ze mną nie chce być. Mnie to tam fruwało, powiedziałem - chcesz to zmień - ja tam przecież nie będą za nią chodziła. A później się jakoś dostawałyśmy, ja mówiłam to co myślę, a ona to akceptowała. Ona mówiła co ona myśli i ja też jakoś to akceptowałam. Bo wiesz, cztery tygodnie to można i na rozżarzonych węglach siedzieć. I jakoś tam było, nie było źle – wyznała Wiesia.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA KIDAWA-BŁOŃSKA PŁAWI SIĘ W LUKSUSACH. PO OSTATNICH WYDARZENIACH REALIZUJE PASJĘ W OTOCZENIU EKSKLUZYWNYCH SAMOCHODÓW

Jak informował portal Życie: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK JEST GOTOWA NA POWRÓT TVN? JAKIE PLANY ZAWODOWE MA POPULARNA PREZENTERKA