Jak podaje "Fakt", serialowa Kasia opublikowała na swoim profilu na Facebooku oświadczenie, z którego wynika, że z Aleksandry Woźniak - aktorki, zmieniła się już na dobre w Aleksandrę Woźniak - psycholog. Co ją do tego skłoniło?

Poważna zmiana w życiu

YT

Znana z seriali takich, jak "13 posterunek", "Plebania", czy "Klan" Aleksandra Woźniak oświadczyła wszem i wobec, że całkowicie rezygnuje z kariery aktorskiej, gdyż znalazła dla siebie zupełnie inną drogę. Jej wybór padł na kochaną od lat i od pewnego czasu praktykowaną psychologię. Jest coraz bardziej znana w kręgach psychologicznych, a jej post mówi sam za siebie.

Szanowni Państwo, informuję, że przestałam wykonywać zawód aktorki. Kilka lat temu odkryłam w sobie dużo większą pasję, jaką jest psychologia i z tą dziedziną wiążę swoja przyszłość. Nie będziecie mnie już Państwo mogli oglądać w nowych produkcjach na ekranie. W to miejsce będę się zajmować prowadzeniem terapii oraz warsztatów rozwojowych. (...) Dziękuję wszystkim moim Fanom za bezwarunkową życzliwość i trwanie przy mnie.

Facebook

Nam pozostaje życzyć pani Aleksandrze samych suckesów na nowej, zawodowej drodze życia.

Co myślicie o decyzji serialowej Kasi? Udalibyście się do niej po poradę psychologiczną?

Przypominamy: Książę Harry trafił do szpitala. Niepokojące informacje obiegły media. Co się stało

Zerknij i tutaj: Polacy muszą się mieć na baczności. Oszuści znów w akcji, na skrzynki mailowe rozsyłana jest fałszywa wiadomość