Na początku maja Barbara Kurdej-Szatan poinformowała, że spodziewa się wspólnie z mężem Rafałem wymarzonego drugiego dziecka. Niemal natychmiast zaczęto spekulować, że aktorka straci rolę w „M jak miłość”. Co na to aktorka?

Ciąża i brak spokoju

Jak podaje portal „Lelum”, ciężarna Barbara Kurdej-Szatan nie zamierza odpoczywać i planuje wrócić do pracy. Już wkrótce aktorzy „M jak miłość” mają wrócić na plan. Fani z niecierpliwością czekali na ten moment, także dlatego, że pojawiły się plotki, że Basia zniknie z obsady.

Plotki pojawiły się nie tylko ze względu na jej odmienny stan, ale również ze względu na wypowiedzi aktorki na temat tego, jak wyglądała praca w TVP. Basia zdecydowanie zaprzecza tym pogłoskom. „To bzdury. Nie docierają do mnie żadne tego typu sygnały” – przyznała w rozmowie z portalem „Interia”.

Ciąża Basi i jej pozostanie w serialu rodzą pytanie, co czeka jej postać? Choć aktorka nie chciała zdradzić żadnych szczegółów, jej ciąża nie stanowi dla produkcji problemu. Czy to oznacza, że serialowa Joasia także będzie czekała n narodziny potomka?

YouTube/TVP VOD

Jesteście ciekawi, jak potoczą się losy serialowej Joasi?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się pokoikiem dla dziecka. Fani krytykują gust gwiazdy. „Wygląda przesadnie sterylnie”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kasia Moś wspomina, co powiedziała jej Kora Jackowska. Słowa muzycznej legendy zaważyły na przyszłości młodej piosenkarki