6 maja Anna i Robert Lewandowski powitali na świecie swoją drugą pociechę, córeczkę Laurę. „Macierzyństwo dodaje skrzydeł. W sercu spokój, brak presji, skupienie się na tu i teraz" – napisała Lewandowska w mediach społecznościowych.

instagram.com/stories/annalewandowskahpba

Szczęśliwe chwile

Jak zauważa „Wirtualna Polska”, Anna Lewandowska po raz kolejny odkrywa uroki macierzyństwa i ewidentnie jest to dla niej wyjątkowo szczęśliwy czas. Zajmująca się na co dzień fitnessem i zdrowym trybem życia Lewandowska zamieściła we wtorek zdjęcie swojej najmłodszej córeczki.

Na InstaStories pojawiło się zdjęcie Laury ze skrzydełkami, które zostały doklejone dzięki specjalnej aplikacji. Na fotografii nie pojawia się cała twarz dziewczynki. Najbardziej w oczy rzucają się jednak czarne włoski na główce córeczki Roberta Lewandowskiego.

instagram.com/stories/annalewandowskahpba

Widać, że Ania i Robert, podobnie jak w przypadku Klary, postanowili nie ujawniać publicznie wizerunku swojej najmłodszej pociechy. Nie oznacza to jednak, że Laura nie pojawia się w mediach społecznościowych. Niedawno Lewandowska udostępniła zdjęcie śpiącej córeczki.

Co sądzicie o takiej decyzji Lewandowskiej?

To też może cię zainteresować: Agata Młynarska ostro o przyszłości Kuby Wojewódzkiego. „Choćby Kuba Wojewódzki z gaci wyskoczył, to po prostu już tego nie będzie”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 36 Syn przyszedł do mnie i powiedział: Mamo, weź wnuka na weekend, jesteśmy młodzi, chcemy poimprezować. Odmówiłam im, ale co powie na to moja córka