Baran

YT

W nadchodzącym tygodniu romans będzie powolny, ale twoja kariera powinna się dobrze rozwijać. Czas zrobić ekscytujący krok naprzód w praktycznych, ambitnych, prestiżowych obszarach kariery. Możesz zrobić mały krok w tym kierunku, ciężko i ostrożnie pracując w tym okresie. Romans może się na razie wydarzyć, ale jest powolny lub zdarza się u znacznie starszej lub młodszej osoby lub u szefa. Może to prowadzić do ślubu, jeśli jesteś singlem. Unikaj wróżbitów i marzycielskich przyjaciół przed końcem tygodnia.

Byk

YT

Twój tydzień przed tobą, Twoje życie domowe będzie konserwatywne, powolne i nieco restrykcyjne w tym tygodniu, ale przyniesie ci przyjemność. Staje się dobrym miejscem do studiowania, łączenia się ze źródłami międzynarodowymi, projektowania sfer reklamowych / medialnych, do prowadzenia kampanii prawnej lub negocjacyjnej lub do zdobycia przewagi nad konkurentem z obecną blokadą na całym świecie. W miarę upływu tygodnia możesz zauważyć jedną z tych zalet. Dzwoni do ciebie romans, twórczy przypływ lub szczęśliwy hazard. Nie graj ze swoją karierą przed weekendem i odrzuć zmartwienie.

Bliźnięta

YT

Twój tydzień przed nami, papierkowa robota, podróż, szczegóły, samochód, telefon, komputer, pisanie, komunikacja, rodzeństwo i zwykli przyjaciele, wymagają w tym tygodniu większej uwagi. Osiągnięcie sukcesu w tych obszarach pomoże ci kontrolować i organizować swoje niezwykle rozbudowane obowiązki zawodowe. Ale naleganie na nich zbyt surowo uniemożliwi sukces w pracy. Znajdź równowagę. Inwestycje, badania, plany podatkowe, diagnozy zdrowia, długi, wzajemne pieniądze i dochodzenia korzystają z systemów komunikacji, dokumentacji i archiwizacji. Możesz mieć seksowny lub romantyczny romans z przypadkowym przyjacielem w tym tygodniu lub w następnym.

Rak

YT

W nadchodzącym tygodniu braki pieniędzy mogą znacznie ograniczyć kreatywne, romantyczne, nastawione na przyjemność i spekulacyjne zajęcia w nadchodzącym tygodniu. Z drugiej strony, w kolejnym tygodniu możesz wreszcie osiąść i poważnie myśleć o pieniądzach, zacząć je zarabiać, negocjować korzystne umowy, partnerstwa lub stowarzyszenia, dążyć do długofalowych możliwości finansowych i rozliczać się z budżetu rodzinnego. Prawdopodobnie nie zrobisz tego wszystkiego, więc wybierz.

Lew

YT

Tydzień przed Tobą, dawna praca, szef lub pracownik właśnie powrócił lub wkrótce może powrócić. To może pomóc w twojej karierze. Ale przez cały tydzień bądź ostrożny wobec porywczych szefów i rodziców, jeśli jesteś młody, bądź dyplomatyczny, złagodź wszelką agresywność. Jeśli jesteś w procesie sądowym, wyrok zapada teraz lub w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Panna

YT

Przez te wszystkie dni pamiętajcie o romantycznych otwarciach. Stary płomień może powrócić w dowolnym momencie w tym tygodniu, a nawet bardziej prawdopodobne, że możesz poszukać - i go znaleźć. Tęsknota za wszystkimi dawnymi przyjemnościami i spokojnymi miejscami.

Waga

YT

Teraz nie chcesz dzikich imprez: potrzebujesz głębi, pewności i wygody. Zaprzyjaźnisz się lub przyciągniesz znacznie starszych lub młodszych ludzi. Jeśli jesteś z kimś poważnie związany, możesz teraz założyć dom. Żonaty lub samotny, czule patrzysz na nieruchomości, obecny tydzień to jeden z najlepszych czasów na znalezienie i zakup.

Skorpion

YT

Twój tydzień przed nami, w tym tygodniu wkroczysz w okres domowy, nieruchomości, rodzinny, ogrodniczy, kontemplacyjny. Przed końcem tygodnia nie martw się tym obszarem ani nie daj się zwieść działaniom związanym z nieruchomościami, meblami, artykułami ogrodowymi itp. Nie ma szans. Ogólnie rzecz biorąc, poczekaj do weekendu, aby ustalić swoje cele bezpieczeństwa na następny rok.

Strzelec

YT

Przez cały ten tydzień pieniądze mogą być zasadniczo powiązane z prawem, obcymi ludźmi lub krajami, stypendiami, wydawnictwami lub mediami. Może się okazać, że aktywność intelektualna jest zbyt obciążająca, nauka może przebiegać wolniej itp.

Koziorożec

YT

Twój tydzień przed tobą, Twoja energia i charyzma trwają w tym tygodniu na wysokim poziomie, szczególnie twoja charyzma miłości. W tym tygodniu zagłębisz się w wiele głębszych, ciemniejszych rzeczy, takich jak tajemnice, tajemnice, okultyzm, wróżby, finanse i długi, inwestycje, badania i dochodzenia, diagnoza zdrowia.

Wodnik

YT

Twój tydzień przed tobą, Twoje zmęczenie skończy się do późnego tygodnia, zastępując je rosnącą energią, skutecznością i charyzmą. Postaraj się robić wielkie rzeczy od tego tygodnia, ponieważ kolejne tygodnie przyniosą ogólne spowolnienie, szczególnie w sprawach pieniężnych.

Ryby

YT

W nadchodzącym tygodniu obowiązki w pracy będą długie i ciężkie. Nie porzucaj ich, ponieważ tydzień ten zapewni ci duży awans zawodowy, zmianę, nową karierę, być może największą w twoim życiu.

Zobacz także: MINISTER ZDROWIA OTWARCIE O TYM, OD CZEGO ZALEŻY NASZ POWRÓT DO NORMALNOŚCI. TO BĘDZIE TRUDNE ZADANIE

Może zainteresuje Cię to: CZY SZKOŁY ZOSTANĄ OTWARTE OD PONIEDZIAŁKU? KIEDY ODBĘDĄ SIĘ EGZAMINY I MATURY? MINISTER EDUKACJI DARIUSZ PIONTKOWSKI PODAŁ NAJNOWSZE INFORMACJE