Silna więź między koniem a małą dziewczynką doprowadziła konia do takiego zaufania, że jest w stanie pójść z nią wszędzie. Jak podaje "en.goodtimes.my", Justice, ośmioletnia klacz przyjaźni się z dziewczynką - Mirą, od kiedy się tylko urodziła.

Dziewczynce nie dość, że udaje się utrzymać linę, na której końcu znajduje się wielki koń, to jeszcze jest w stanie zachęcić go do odbycia wspólnego spaceru!

Niezwykle delikatna klacz

Good Times

Kiedy Mira wciąż była w brzuchu matki, Justice zdawała się wiedzieć, że będą najlepszymi przyjaciółmi. Po urodzeniu Miry Justice była bardzo podekscytowana, aby ją powitać. Pomimo tego, że była wielokrotnie większa od dziewczynki, zawsze była łagodna i spokojna, ilekroć Mira była w pobliżu.

Koń i mała dziewczynka spędzają wyjątkowy czas w każdy weekend, kiedy matka Miry, Jill Alison Galick, zabiera malucha do stodoły. Podczas gdy Jill stoi z daleka, obserwując parę, Mira pewnie trzyma linę i zabiera konika na krótki spacer.

GoodTimes

Można wówczas zobaczyć delikatność i ostrożność zwierzęcia, jakby wiedziało, że jednym ruchem można zrobić Mirze krzywdę. Wygląda na to, że zostaną przyjaciółkami już na zawsze.

To też może cię zainteresować: Polskie szpitale rozpoczynają przyjmowanie pacjentów na zabiegi. Jakie są terminy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zwierzęta nie przestaną nas zadziwiać. Kocia mama sama przyniosła swoje dziecko do weterynarza. Maluch potrzebował natychmiastowej pomocy