Stopy to jedna z części ciała, która wzbudza wiele emocji. Jedni ludzie brzydzą się stopami i wolą ich nie dotykać. Inni natomiast je uwielbiają, fotografują czy też oddają im specjalne miejsce na obrazach.

To niesamowite!

Jak się jednak okazuje, stopy mogą nam powiedzieć wiele o naszym charakterze. Ich kształt zależy od tego, jak zachowujemy się na co dzień. Sprawdź, czy podane informacje sprawdzą się w Twoim przypadku. Możesz być zaskoczony!

Pierwszym kształtem jaki możemy wyróżnić wśród stóp jest kształt podobny do górskiego szczytu. Jak się okazuje, jest on przeważającym kształtem u kobiet.

Jak pisze portal Styl, stopy o takim kształcie są bardzo delikatnie i przeważnie dość małe, maksymalnie sięgają rozmiaru 38. Z uwagi na to, są bardzo delikatne i piękne wyprofilowane. Palce są ułożone od największego do najmniejszego i właśnie dlatego przypominają górski szczyt.

Jak się okazuje, właścicielki takich stóp są osobami, które żyją tu i teraz, nie myśląc zbytnio o swojej przyszłości. Co więcej, przeważnie są to optymistki i świetne uwodzicielki. Kobiety o takim kształcie stopy lubią pozostawać tajemnicze.

Kształt stóp wiele o nas mówi / radiozet.pl

Czy masz rzymską stopę?

Drugi kształt nazwany został stopą rzymską. Wyróżnia go to, że trzy pierwsze palce stopy są praktycznie równej długości.

Osoby o takich stopach wyróżniają się ogromną ciekawością oraz spontanicznością, przeważnie są to ekstrawertycy. Co więcej, mają silny przywódczy charakter i uwielbiają mieć ostatnie zdanie w dyskusji.

Właściciele rzymskich stóp są też bardzo zdyscyplinowani i stawiają sobie wysokie wymagania!

Co jeśli moja stopa jest kwadratowa?

Kolejnym kształtem jest stopa kwadratowa, która odznacza się tym, że palce są praktycznie równej długości.

Osoby takie są niezwykle zrównoważone, a każda ich decyzja musi być dokładnie przemyślana. Okazuje się jednak, że osobom z kwadratowymi stopami można bez problemu zaufać i przekazać wszystkie swoje najgłębsze tajemnice, a na pewno nie ujrzą one światła dziennego.

Dusza towarzystwa!

Ostatnim wyróżnianym kształtem stopy jest stopa grecka. Można ją rozpoznać po tym, że drugi palec stopy jest dłuższy niż pozostałe.

Jak się okazuje dawniej wierzono, że kobiety z takimi stopami zostaną starymi pannami. Właściciele greckiej stopy są zazwyczaj duszami towarzystwa i potrafią rozkręcić każdą imprezę. Zdarza się jednak, że przez ich uwielbienie do zabaw zaniedbują obowiązki i przez to stają się nerwowi.

Kształt stóp wiele o nas mówi / yournextshoes.com

Może zainteresuje Cię to: ZNAKI ZODIAKU POTRAFIĄ W BEZPOŚREDNI SPOSÓB KSZTAŁTOWAĆ NASZ CHARAKTER. CZAS, W KTÓRYM PRZYSZLIŚMY NA ŚWIAT MA KLUCZOWE ZNACZENIE DLA NASZEGO ŻYCIA

Zobacz także: MĄŻ PRZEGLĄDAŁ STARE ZDJĘCIA ŻONY. NAGLE ODKRYŁ ZASKAKUJĄCĄ PRAWDĘ O ICH ZWIĄZKU

Portal "Życie" informował o: TRZY SKUTECZNE SPOSOBY NA OKNA CZYSTE, JAK NIGDY DOTĄD. BĘDĄ CZYSTE I LŚNIĄCE