Obok księżnej Diany trudno było przejść obojętnie. Królowa ludzkich serc, jak ją nazywano, zwracała na siebie uwagę nie tylko licznymi romansami i małżeństwem z księciem Karolem, ale także idealną figurą i świetnie dobranymi stylizacjami. Inspirowały się nią kobiety na całym świecie. Jaki był sekret jej wyglądu?

Zaburzenia odżywiania

Jak podaje portal „Pikio”, niewiele osób pamięta, że swoją figurę księżna zawdzięczała zaburzeniom odżywiania. Diana latami zmagała się przez wiele lat z bulimią, która sprawiała, że była żona księcia Karola raz tyła, a raz drastycznie chudła. Czasem spadek wagi był tak duży, że wiele osób obawiała się, że Diana jest za chuda.

Kucharz Diany podzielił się niedawno tajemnicą jej diety. Zdradził, że księżna dość często miewała nietypowe zachcianki, które on musiał spełniać, choć zwykle jadała proste dania. Każdy posiłek zjadała bez pośpiechu, rozsmakowując się w nim.

YouTube/Plotka Polska

Specjalna Dieta

„Nie miała wymagań z kosmosu dotyczących kuchni, ale jakości jedzenia i smaku - już tak. Uwielbiała jagnięcinę w mięcie, faszerowane bakłażany, tarty z owocami. Było tylko jedno zastrzeżenie. Wszystko musiało być sezonowe. Nie odważyłbym się podać jej szparagów w grudniu czy truskawek wczesną wiosną. Uwielbiała też sałatki, suflety i słodycze, ale miewała na nie ochotę bardzo rzadko” – możemy przeczytać w „The Sun” wyznania kucharza Diany.

Przypomniano także o tym, że księżna miała ponoć nadzorować przygotowywanie dla niej posiłków. W trakcie obecności w kuchni nie stroniła od prostych zajęć, takich jak choćby zmywanie naczyń. Dzięki tym prostym gestom zaskarbiła sobie szacunek służby i pracowników pałacu, którzy darzyli Dianę dużą sympatią.

YouTube/ Missmariasiya

Wyobrażacie sobie księżną Dianę przy zlewie?

To też może cię zainteresować: Ekspartner Alicji Bachledy-Curuś wdał się w nowy romans. Colin Farrell widuje się ze znaną gwiazdą Hollywood

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zenek Martyniuk podjął decyzję, której nikt się nie spodziewał. Czy znany piosenkarz ma już dość problemów ze swoim synem?