Księżna Kate zachwyca wszystkich swoim nienagannym wyglądem i stylem godnym królowej. Dziwnego, że brytyjska prasa zainteresowała się tym, jaką bieliznę nosi.

Kate jest ulubienicą Brytyjczyków

Księżna Kate jest jedna z najbardziej lubianych członkiń rodu królewskiego. Poddani kochają księżną za jej naturalność. Kate, mimo odpowiedzialnego stanowiska jakie zajmuje, uwielbia czuć się jedną z nas i to sprawia, że księżna może pochwalić się dużą sympatią, jaką darzą ją inni.

View this post on Instagram

Amazing💙

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Jaką bieliznę wybiera księżna?

Brytyjska prasa postanowiłam przyjrzeć się bieliźnie, którą Wybiera rodzina Książęca. Bielizna stanowi jeden z najważniejszych elementów garderoby. To właśnie ona bywa często przyczyną wielu wpadek. Tabloidy uwielbiają zdjęcia, na których pierwsze skrzypce grają majtki, które zauważane zostają np. przy wysiadaniu samochodu, czy zbyt prześwitujące bluzki celebrytów.

Tajemnicą nie jest, że garderoba królowej Elżbiety obciążona jest ciężarkami, które nie pozwalają jej na falowanie na wietrze. Jak to jest z bielizną księżnej Kate?

Ekspert od etykiety Myka Meier twierdzi, że w wyborze bielizny, Kate kieruje się dwoma strategiami. Jedną z nich jest ta, w której stosuje się w bieliznę typu body, która zazwyczaj jest w kolorze nude. Kolejna z teorii zakłada, że Księżna Kate wybiera bieliznę o szorstkiej strukturze, która podczas noszenia powoduje tarcie, które pozwala przytrzymać kreacje księżnej na swoim miejscu.

Przypomnij sobie o… JEZUS NIE POZWOLIŁ SIĘ OBWOŁAĆ KRÓLEM. JEMU NIE CHODZI O WŁADZĘ