Nie jest tajemnicą, że wiele zabiegów, szczególnie koloryzacje oraz dekoloryzacje z wykorzystaniem chemicznych farb, może osłabić i zniszczyć nasze włosy. Właśnie dlatego powinniśmy podchodzić do nich z rozwagą, by nie musieć później żałować.

Ta kobieta wybrała się do fryzjerki, by uratować swoją fryzurę. Na jej włosach można było doszukać się wielu śladów po poprzednich koloryzacjach i dekoloryzacjach, co sprawiło, że włosy miały różne kolory w różnych miejscach.

Dzięki pracy fryzjerki kobieta odzyskała pewność siebie

Nawet bardzo pewna siebie osoba potrafi załamać się, widząc, jak wyglądają jej włosy po wielu koloryzacjach i dekoloryzacjach – różnobarwne plamy nie wyglądają estetycznie i odbierają sporo uroku.

Ta klientka wiedziała, do kogo się udać. Fryzjerka najpierw uważnie przyjrzała się włosom i wypytała o wszystkie poprzednie zabiegi, tak, by wiedzieć, w jakim są stanie i z jakich produktów skorzystać.

Następnie dowiedziała się, o jakim kolorze włosów marzy jej klientka. Okazało się, że jej pragnieniem jest zmiana i pozbycie się blondu.

Stylistka fryzur oraz klientka doszły do tych samych wniosków – najlepiej postawić na jednolity brąz.

Fryzjerka podejmuje się ciężkiego zadania. Po kilku delikatnych dekoloryzacjach przywraca klientce jej naturalny, brązowo-szary kolor. Dzięki umiejętnościom fryzjerki kolor jest jednolity.

Następnie włosy klientki pokrywa brązową farbą. Cały zabieg ratowania włosów trwa aż kilka godzin, jednak gdy tylko kobieta widzi w lustrze efekt, jeszcze na mokrej fryzurze, nie może powstrzymać łez.

Klientka jest bardzo szczęśliwa – jeszcze nie wie, jak będzie wyglądała ostatecznie, ale już widzi różnicę. Po stylizacji włosów jest jeszcze lepiej.

Kobieta zrozumiała, że brąz jest dla niej idealnym kolorem, a blond tylko ją postarzał. Od teraz pozostanie wierna fryzurze, w której wygląda o niebo lepiej.

Przypomnij sobie o… UJAWNIONO, ILE ZARABIA ZENEK MARTYNIUK. TA KWOTA ZWALA Z NÓG

Jak informował portal Życie: BYŁO TO PODEJRZANE DLA ŻONY, GDY JEJ MĄŻ NAGLE CHCIAŁ PÓJŚĆ NA RYBY. TO, CO ROBI DALEJ, JEST GENIALNE

Portal Życie pisał również o… SPRZEDAWCA BYŁ ZŁY NA TEGO BIEDNEGO CZŁOWIEKA, PONIEWAŻ GO ZDRADZAŁ. ALE W RZECZYWISTOŚCI WSZYSTKO OKAZAŁO SIĘ CAŁKOWICIE INACZEJ