Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych wokalistów muzyki disco polo. Przez wielu został okrzyknięty królem disco polo. Nic dziwnego, gdyż jego piosenki cieszą się ogromną popularnością, a sam wokalista pojawia się na największych imprezach w kraju.

Gwiazdor funkcjonuje na estradzie od lat. Lider zespołu "Akcent" od 1989 roku regularnie koncertuje.

I choć od początku jego utwory podobały się słuchaczom muzyki tanecznej, prawdziwą sławę przyniosła mu piosenka "Przez Twe oczy zielone". Okazała się ona hitem.

W tym czasie Zenek Martyniuk zaczął pojawiać się na największych imprezach muzycznych w Polsce. To przyniosło mu także kolejne duże zyski.

Ile zarabia Zenek Martyniuk?

Gwiazdor muzyki disco polo jest jednym z najlepiej zarabiających w branży. To postać tak popularna, że niemal nie ma w Polsce osób, które nie wiedziałyby, kim jest Zenek Martyniuk.

Co więcej, fani są na tyle zainteresowani jego życiem, że powstał nawet film o życiu wokalisty – „Zenek”. Film w ciągu pierwszego weekendu przyciągnął ponad 240 tysięcy widzów.

Zarobki Zenka Martyniuka nie mieszczą się w głowie. Jego występ podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem mógł pozwolić gwiazdorowi na zainkasowanie nawet 70 tysięcy złotych i choć suma ta jest ogromna, to zgodna z jego cennikiem.

Według informacji, do których dotarły media, występ Zenka Martyniuka w klubie może kosztować do 15 tysięcy złotych, zaś występ w plenerze jest jeszcze bardziej kosztowny – mowa tu o kwocie 25 tysięcy złotych.

Biorąc pod uwagę zawrotne stawki, jakie wyznacza Zenek Martyniuk, nie ma się co dziwić, że zarabia krocie. Tylko w 2019 roku jego zarobki wyniosły 4 miliony złotych.

Zenek cały czas jest „na fali”, więc nic dziwnego, że kwoty, które otrzymuje, są naprawdę ogromne.

Przypomnij sobie o… "DOPIERO MACIERZYŃSTWO UŚWIADOMIŁO MI, ŻE WSZYSTKO JEST PO COŚ". ANNA DERESZOWSKA W SZCZEREJ ROZMOWIE O TYM, JAK BYCIE MAMĄ ZMIENIŁO JEJ ŻYCIE

Jak informował portal Życie: ASHA-LEIGH MA JUŻ ZA SOBĄ JEDEN Z NAJWAŻNIEJSZYCH DNI W ŻYCIU. JAKI

Portal Życie pisał również o… MAGDA GESSLER ZMAGA SIĘ Z WIELOMA TROSKAMI. NIE WSZYSTKO W JEJ ŻYCIU IDZIE ZGODNIE Z PLANEM