Potężny czarodziej żył w jednym królestwie. Kiedyś zrobił magiczną miksturę i wlał ją do źródła, z którego pili wszyscy mieszkańcy królestwa. Gdy tylko ktoś wypił tę wodę, od razu oszalał.

Następnego ranka wszyscy mieszkańcy królestwa, skosztując wód z tego źródła, oszaleli. Rodzina królewska pobierała wodę z oddzielnej studni, do której czarodziej nie mógł dostać się, więc król i jego rodzina nadal pili normalną wodę i nie oszaleli jak inni.

Widząc chaos panujący w kraju, król próbował przywrócić porządek i wydał szereg dekretów, ale kiedy poddane króla usłyszeli o dekretach królewskich, zdecydowali, że król jest szalony, i dlatego wydali te same szalone rozkazy.

Z okrzykami poszli do zamku i zaczęli żądać abdykacji króla.

Król uznał jego bezsilność i już chciał złożyć swoją koronę. Ale królowa podeszła do niego i powiedziała: „Pijmy także wodę z tej wiosny. Wtedy staniemy się tacy jak oni. ”

Tak zrobili. Król i królowa pili wodę ze źródła szaleństwa i od razu nieśli bzdury.

Jednocześnie ich poddani porzucili swoje żądania: jeśli król okaże taką mądrość, to dlaczego nie pozwolić mu dalej rządzić?

W kraju panował spokój, mimo że jego mieszkańcy zachowywali się zupełnie inaczej niż ich sąsiedzi. I król był w stanie rządzić do końca swoich dni.

Po wielu, wielu latach prawnuk czarnoksiężnika zdołał stworzyć magiczną miksturę, która zatrułaby całą wodę na ziemi.

Raz wlał miksturę do jednego ze strumieni, a po chwili cała woda na ziemi została zatruta. Ludzie nie mogą żyć bez wody, a wkrótce na ziemi nie było już ani jednej normalnej osoby.

Cały świat oszalał. Ale nikt o tym nie wie. Ale czasami rodzą się ludzie na ziemi, na których z jakiegoś powodu ta mikstura nie działa.

Ci ludzie rodzą się i dorastają całkowicie normalnie, a nawet próbują wytłumaczyć innym, że ich czyny są szalone. Ale zwykle nie są rozumiani, myląc ich z szaleńcami.

Polecamy także: JAK WYGLĄDA MIESZKANIE MARCELINY ZAWADZKIEJ? GWIAZDA POKAZAŁA ZDJĘCIA PO REMONCIE

Może zainteresuje Cię to: DLACZEGO MARCELINA ZAWADZKA ZREZYGNOWAŁA ZE ŚWIATOWEJ KARIERY W MODELINGU? GWIAZDA SZCZERZE O ŻYCIOWYCH WYBORACH

Portal "Życie" informował o: SZCZĘŚLIWA BEATA TADLA OPOWIADA O KULISACH ZWIĄZKU. W KOŃCU TRAFIŁA NA MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY JĄ DOCENIŁ