W ostatnim czasie Dorota Szelągowska jest bardzo zapracowana. Poza prowadzeniem programów związanych z urządzaniem domu, sama zajęła się remontem własnego mieszkania. Odświeżone wnętrza zaprezentowała w DDTVN.

Co więcej w jej rodzinie jest wiele powodów do świętowania. Jej syn Antoni niedawno skończył 18 lat, a mała Wandzia obchodziła 2. urodziny. Mimo tego, prezenterka nie zwalnia tempa i już zabrała się za nowy spot dla TVN-u. Przy okazji pochwaliła się na swoim Instagramie metamorfozą, którą przeszła na potrzeby tego projektu.

Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę i kolor włosów

Nie da się ukryć, że Dorota Szelągowska to piękna kobieta. Wszyscy kojarzą ją z blond włosami, które do tej pory nosiła w różnych długościach. Tym razem również zdecydowała się na ten kolor, jednak w zupełnie nowym, nieco jaśniejszym i chłodniejszym odcieniu.

Poza zmianą koloru, prezenterka zdecydowała się także zmienić długość. Aktualnie jej włosy są jeszcze krótsze, nieco powyżej ucha. Na jednym z udostępnionych zdjęć widać ją podczas metamorfozy. Mimo, że nowa fryzura nie była jeszcze w pełni skończona, to inernauci już zaregowali z dużym entuzjazmem.

Napisz proszę kto robi Ci taki piękny blond? Tak ciężko jest znaleźć dobrego blond fryzjera.

Efekt murowany – zjawiskowo.

Uśmiech Twój to najpiękniejszy makijaż
– pisali internauci.

Jak wygląda Dorota Szelągowska po metamorfozie?

Niedługo po opublikowaniu pierwszego zdjęcia, Dorota Szelągowska pochwaliła się kolejnym, tym razem już z gotowym efektem. Na fotografiu widać nie tylko starannie ułożoną fryzurę, ale też piękny makijaż i część stylizacji. Niewątpliwie całość robi efekt WOW.

Gwiazda zdecydowała się na piękny, chłodny odcień blondu, perfekcyjnie wystylizowaną, krótką fryzurę oraz elegancki, ale nieprzesadzony makijaż. Wszystko świetnie podkreśla urodę prezenterki. Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Pięknie.

Wow, ale czad!

No ogień!

Woooow boska!

Perfetto!
– komplementowali ją obserwatorzy.

Nie da się ukryć, że Dorota Szelągowska bardzo korzystnie prezentuje się w nowej odsłonie, a jej uśmiech i bijąca z oczu pozytywna energia sprawia, że wygląda młodo i promiennie.

Może zaintetresuje Cię to: DOROTA SZELĄGOWSKA POKAZAŁA WNĘTRZE SWOJEJ SZAFY. KOLEKCJA BUTÓW ROBI WRAŻENIE

Polecamy także: DOROTA SZELĘGOWSKA CHWALI SIĘ PIĘKNIE URZĄDZONĄ ŁAZIENKĄ! JEST JEDEN SZCZEGÓŁ, KTÓRY ZWRÓCIŁ UWAGĘ INTERNAUTÓW

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: MAŁGOSIA ROZENEK SPRAWIŁA SOBIE NOWE AUTKO. CENA TEGO SAMOCHODU ZWALA Z NÓG