Adam Małysz i jego żona Izabela od lat tworzą zgrane i udane małżeństwo. Obydwoje stronią od skandali i raczej nie chcą pojawiać się na pierwszych stronach gazet plotkarskich. Od świata show-biznesu trzymają się po prostu z daleka.

Okazuje się, że rodzina Małyszów ma naprawdę duży gest. Dzięki prowadzonemu przez Izabelę Małysz biznesowi, wielu młodych i potrzebujących sportowców mogło otrzymać duże wsparcie. Co to takiego?

Tajemniczy biznes Izabeli Małysz

Adam i Izabela Małyszowie pobrali się 16 czerwca 1997 roku. Podczas, gdy legendarny skoczek narciarski osiągał ogromne sukcesy w swojej karierze, jego żona zajmowała się ich wspólnym biznesem.

Założona przez nich w 2002 roku instytucja, nie miała jednak wzbogacić Małyszów. Otworzyli ją bowiem z myślą o młodych i potrzebujących sportowcach. Sama para nie chwaliła się jednak publicznie tym wspaniałym przedsięwzięciem.

Małżeństwo założyli fundację Adama i Izabeli Małyszów. Dzięki niej biedniejsze dzieci miały szansę na zrobienie wielkiej kariery w sporcie pod okiem profesjonalnych trenerów. Ponadto fundacja udostępniała sprzęt sportowy, pomagała niepełnosprawnym sportowcom, udzielała dofinansowania szkołom oraz domom dziecka.

Małżeństwo Małyszów regularnie brało również udział w przeróżnych akcjach charytatywnych. Trzeba przyznać, że para ma naprawdę wielką klasę.

Fundacja Adama i Izabeli Małyszów zakończyła swoją działalność

Fundacja małżeństwa Małyszów zakończyła swoją działalność w 2008 roku. Jednak przez szczęść lat pomogła naprawdę wielu potrzebującym sportowcom.

-„Przez ostatnie lata fundacja przyczyniła się do pomocy wielu młodym sportowcom. Stypendia sportowe i naukowe, przekazanie sprzętu sportowego wielu placówkom oświatowym w całej Polsce czy akcje mające na celu promocje sportu to tylko mały ułamek tego, co udało się zrobić.

Dokonania te nie byłyby możliwe bez pracy wielu ludzi związanych z "Wystarczy chcieć", Sponsorów, Partnerów Fundacji, ludzi dobrej woli. Za to wszystko pragniemy serdecznie podziękować – napisała para w 2008 roku.

Przypomnij sobie o: NIEZAPOMNIANE CHWILE PODCZAS ŚLUBU. TO, CO ZROBIŁ PAN MŁODY DOPROWADZA DO ŁEZ

Jak informował portal "Życie": PRAWDZIWA MIŁOŚĆ ZDARZA SIĘ RÓWNIEŻ WŚRÓD ZWIERZĄT. TO VIDEO JEST TEGO NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM

Portal "Życie" pisał również: KSIĄŻĘ KAROL JEST POWAŻNIE CHORY. LEKARZE NIE DAJĄ MU NAWET ROKU. CO MU JEST?