Długie włosy są niewątpliwie symbolem kobiecości. Każda kobieta marzy o posiadaniu pięknych i zdrowych włosów. Niestety nie każda przedstawicielka płci pięknej może liczyć na naturalnie długie pasma.

Odpowiednia pielęgnacja i dużo cierpliwości to przepis na wychodowanie zdrowych włosów. Tym z pewnością może pochwalić się Alyona Krawczenkoz Odessy, kobieta, która jest posiadaczką ponadprzeciętnie długich włosów.

35-latka może pochwalić się niebanalną fryzurą, która zdecydowanie wyróżnia ją z tłumu na ulicy. Takie włosy są zapewne wynikiem nie tylko rzadkich wizyt u fryzjera, ale także dobrych genów.

Ile mierzą włosy Alyony Krawczenko?

W sieci nie brakuje zdjęć Ukrainki, które wywołują wiele emocji. Internauci są pełni podziwu dla kobiety, która na co dzień funkcjonuje z włosami o długości 1,8 metra. Co ciekawe wzrost 35-latki to 1,68 metra, co oznacza, że jej włosy ją przerosły!

Taki warkocz jest nie tylko ciężki ale także bywa tez niewygodny. Wiele osób zastanawia się, jak to możliwe, iż kobieta jest posiadaczką tak długich włosów. Niektórzy twierdzą, iż to najdłuższe włosy, jakie kiedykolwiek widzieli.

Co o swoich włosach mówi ich posiadaczka?

Alyona Krawczenko twierdzi, iż od zawsze ma długie włosy. Już w dzieciństwie ich nie obcinała. Dzisiejsza długość jest zatem efektem ponad 30-letniego zapuszczania. Krawczenko twierdzi, że w przyszłości również nie planuje wizyt u fryzjera.

"Moja matka zaszczepiła we mnie miłość do długich włosów"

Kobieta przyznaje, że uwielbia swoje włosy. W krótkich włosach nie czułaby się dobrze, a jak sama twierdzi to właśnie taka długość dodaje jej uroku.

"Tak bardzo kocham warkocze, że nigdy nie myślałam o strzyżeniu. Nie widzę się i nie wyobrażam sobie siebie z krótkimi lub farbowanymi włosami!"

Jak wygląda codzienna pielęgnacja takich włosów?

Alyona Krawczenko przyznaje, iż nie ma problemu z pielęgnacją tak długich włosów. I choć dla wielu może to być zaskakujące, kobieta nie poświęca zbyt wiele czasu ich codziennej pielęgnacji.

"Nie jest mi trudno nosić takie włosy i stale się nimi opiekować, to dla mnie radość, ponieważ jest to część mnie – mojej urody i mojego piękna"

Kobieta zdradza również, że na wygląd jej włosów duży wpływ ma dieta oraz stosowanie naturalnych kosmetyków. Aby osiągnąć taki efekt Ukrainka musiała zrezygnować z suszenia, prostowania i kręcenia włosów.

"Najważniejszą rzeczą, której nigdy nie robię: nie suszę włosów, nie używam lokówek, nie przeczesuję mokrych włosów (suszą się naturalnie). "

Krawczenko dodała także, iż myje włosy raz w tygodniu. Oznajmiła, że aby mieć piękne i długie włosy, bardzo istotny jest sam dobór kosmetyków.

"Raz w tygodniu myję włosy, używam naturalnych masek, różnych olejków do odżywiania włosów; podstawowa opieka – profesjonalne kosmetyki. A ja oczywiście jem suszone owoce, orzechy i domowy twaróg."

Jej złotą radą dla kobiet, które pragną długiego warkocza są proste słowa:

"Aby mieć długie, piękne włosy, po prostu chciej je mieć i je pokochaj"

A Wam jak się podoba taka długość włosów?

Przypomnij sobie o: LIDL WYSTOSOWAŁ KOMUNIKAT DO KLIENTÓW. PROSZĄ O PILNY ZWROT PRODUKTU, MOŻE BYĆ GROŹNY DLA ZDROWIA

Jak informował portal "Życie": CHŁOPIEC, KTÓRY ZOSTAŁ NAZWANY BRATEM ROKU. TO NAGRANIE TRZEBA OBEJRZEĆ, JEST NIESAMOWITE

Portal "Życie" pisał również: LŚNIĄCE PANELE BEZ SMUG? TO MOŻLIWE, WYSTARCZY ZNAĆ TEN PROSTY SPOSÓB