Sen to coś, co jest nieodłącznym elementem ludzkiego życia. W łóżku spędzamy sporą część doby. Dlatego właśnie sen wiele może powiedzieć o człowieku – tak samo, jak kwestie dotyczące preferencji przy kładzeniu się spać.

Okazuje się, że wybierana przez nas strona łóżka ma bardzo duże znaczenie. Wystarczy dowiedzieć się, po której ze stron łóżka lubi spać osoba z naszego otoczenia, by uzyskać dodatkowe informacje o jej usposobieniu! To prosta metoda, by określić charakter człowieka.

Osoby, które decydują się na spanie po lewej stronie łóżka, z reguły są pozytywnie nastawione do życia. Posiadają umiejętność panowania nad sobą nawet w stresowych sytuacjach. Z reguły potrafią zapanować nad własnymi negatywnymi emocjami. Dzięki temu nawet w najgorszych sytuacjach zachowują zimną krew. Są również pewni siebie, a także towarzyscy.

Z kolei osoby wybierające do spania prawą stronę zazwyczaj mają inne usposobienie. Cechują się często zrzędliwością. Potrafią narzekać na życie i nie cieszyć się chwilą, niejednokrotnie ciężko im powstrzymać kumulujące się w nich negatywne emocje. Mówi się także, że takie osoby są mniej pewne siebie, a czasami swoim narzekaniem mogą wręcz męczyć innych. Zdecydowanie częściej są pesymistami.

Według badań przeprowadzonych na trzech tysiącach osób niemal 50% ludzi śpiących po lewej stronie łóżka jest zadowolona ze swojego życia, zaś tylko 18% osób, które śpią po prawej stronie łóżka, mogą powiedzieć o sobie to samo. Dodatkowo osoby „lewostronne” zazwyczaj więcej zarabiają.

Warto nadmienić, że jedna na dziesięć par potrafi kłócić się o to, po której ze stron łóżka będą spać obie osoby. Często nawet nie zdają sobie z tego sprawy.

Przypomnij sobie o… CO KATOLICY POWINNI PISAĆ NA DRZWIACH WEJŚCIOWYCH? NIE WSZYSCY WIEDZĄ, JAKI JEST POPRAWNY ZAPIS I CO OZNACZA

Jak informował portal Życie: KILKULETNIA DZIEWCZYNKA SKARŻYŁA SIĘ NA UPORCZYWE DOLEGLIWOŚCI. KIEDY MAMA POSTANOWIŁA SPRAWDZIĆ, CO DOLEGA JEJ CÓRCE, ONIEMIAŁA

Portal Życie pisał również o… MAŁGOSIA SOCHA POKAZAŁA SWOJĄ CÓRKĘ. ICH WSPÓLNE ZDJĘCIE JEST ROZCZULAJĄCE