„The Voice Kids” to program telewizyjny, będący ogromną kopalnią nieznanych małych talentów. Niedawno ujawnił się jeden z nich, który zbyt dużo szlifu nie potrzebuje. Jest nim jedenastoletni chłopiec, który całą widownię poruszył do łez. Również jury nie mogło ukryć poruszenia.

Podczas emisji ostatniego odcinka programu pod tytułem „The Voice Kids” w telewizji TVP, jedenastoletni Paweł poruszył dosłownie całą salą. Sam również był bardzo przejęty tą sytuacją. Do utworu, który śpiewał, samodzielnie akompaniował sobie na pianinie.

Od początku chłopiec wydawał się dość pewny siebie, lecz już po chwili widać było po nim, że zaczyna się naprawdę mocno denerwować. Przed rozpoczęciem utworu, chłopiec pod nosem nucił sobie mało zrozumiałe słowa.

Jeden z jurorów zapytał go wprost w jakim języku nuci, chłopiec odparł, że nuci sobie melodię by niczego nie zapomnieć, ponieważ bierze przykład ze Zbigniewa Wodeckiego. Jury i widownia zadrżała z poruszenia po usłyszeniu nazwiska wielkiego, zmarłego artysty. Chłopiec wykonał właśnie jego piosenkę, którą Wodecki oryginalnie nagrał z wokalistką Kayah pod tytułem „Chwytaj dzień”.

Gdy skończył pierwszy wykon, zaśpiewał drugą piosenkę. Tym razem własnego autorstwa, tekst owej piosenki skierowany był do mamy wykonującego. Były w niej słowa podziękowania za miłość i opiekę. Cała sala była zdumiona tak wielką wrażliwością chłopca.

Cleo która zauważyła jego talent muzyczny, odwróciła się do niego jako pierwsza, więc to w jej drużynie chłopiec zdobędzie doświadczenie muzyczne. Życzymy utalentowanemu chłopcu jak największych sukcesów w dalszej karierze muzycznej.

Portal Zycie pisał również o… PRACOWNICY BĘDĄ MOGLI WZIĄĆ NAWET PÓŁ ROKU URLOPU? RESORT ROZWOJU ROZWAŻA WPROWADZENIE REWOLUCYJNEGO POMYSŁU

Jak informował portal Życie: ALE NUMER, NAWET 4 TYSIĄCE ZŁOTYCH WIĘCEJ MIESIĘCZNIE DO EMERYTURY. CO ZROBIĆ, BY OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE

Przypomnij sobie o… TEN KSIĄDZ DAJE PRZYKŁAD INNYM DUCHOWNYM. ZROBIŁ COŚ JAKO PIERWSZY W POLSCE. „MUSIMY TO BOGACTWO PRZEKAZAĆ NASTĘPNYM POKOLENIOM”