Wiele spraw wciąż pozostaje dla nas tajemnicą. Próbujemy je rozwikłać, zrozumieć otaczający nas świat, innych oraz samych siebie na różne sposoby. Jednym z nich jest znalezienie wskazówek w magii. Oto podpowiedź, z jakim darem się urodziliśmy.

Obliczanie liczby numerologicznej

Według osób, które interesują się numerologią, nasza liczba numerologiczna potrafi wiele o nas powiedzieć. Jak ją obliczyć? Trzeba dodać do siebie cyfry dnia, miesiąca oraz roku urodzenia, aż uzyskamy numer jednocyfrowy – np. dla osoby urodzonej 10 października 1970 roku będzie to 1 + 0 + 1 + 0 + 1 + 9 + 7 + 0 = 19. Następnie dodać do siebie dwie cyfry z otrzymanego wyniku: 1 + 9 = 10. Otrzymujemy ponownie dwucyfrową liczbę i dodajemy do siebie 1 + 0 = 1. Oznacza to, że osoba ta jest numerologiczną „jedynką”.

Numerologiczne „jedynki”

To osoby o silnym charakterze, ogromnych ambicjach oraz odwadze. Lubią udowadniać innym, że są w stanie osiągnąć wszystko. Mają otwarte umysły i są wzorem dla innych, jednak nierzadko ich ego przeszkadza im we współpracy z pozostałymi ludźmi.

Numerologiczne „dwójki”

To osoby dobre, o bardzo łagodnym usposobieniu. Zależy im na tym, by żyć w harmonii, tak, by oni oraz ludzie w ich otoczeniu mogli wieść lepsze życie. Potrafią dochować tajemnic i przebaczać, cechują się sporą wyrozumiałością, lecz ich problemem jest niskie poczucie własnej wartości.

Numerologiczne „trójki”

To osoby bardzo pozytywne, czerpiące wiele radości z życia. Chcą wykorzystać moc sprawczą, nie lubią stagnacji. „Trójki” są wszechstronne i bardzo bystre, mają w życiu szczęście. Potrafią jednak mieć problemy z próżnością, ponadto zdarza im się uciekać od problemów.

Numerologiczne „czwórki”

Cechują się one zrównoważonym charakterem. Mają dużą samoświadomość – zdają sobie sprawę zarówno ze swoich atutów, jak i wad. Wiele osiągają przez ciężką pracę, są również odpowiedzialne, potrafią zarządzać pieniędzmi i odkładać je. Ze względu na fakt, że potrafią być zbyt sztywne i szorstkie, mogą uchodzić za pesymistów i skąpców.

Numerologiczne „piątki”

„Piątki” są osobami zmiennymi i bardzo żywiołowymi. Zależy im na znalezieniu odpowiedzi na nurtujące je pytania o własne miejsce na świecie, są także bystre i przenikliwe. Ich wadą jest brak cierpliwości oraz impulsywność, co potrafi zniechęcić innych.

Numerologiczne „szóstki”

To osoby, które korzystają z mocy, jaką posiadają. Lubią towarzystwo innych, są skore do poświęceń oraz bardzo uczuciowe. Zdarza im się być zaborczymi, a czasem wręcz mieć obsesję na punkcie najbliższych.

Numerologiczne „siódemki”

To osoby o bardzo rozwiniętej sferze duchowej. Są indywidualistami, którym brakuje zaufania wobec obcych. Nie lubią wychylać się przed szereg. Osoby przebywające w towarzystwie „siódemek” otrzymują od nich dobrą energię duchową i błogość. Potrafią mieć problem w komunikacji z innymi, co ich otoczenie może odbierać za wyniosły i zimny charakter.

Numerologiczne „ósemki”

Jak podaje Onet, są osobami bardzo silnymi oraz ambitnymi. Zazwyczaj mają ogromne marzenia oraz plany i dążą do ich zrealizowania. Cechuje je odwaga i ogromna energia, chcą zdobyć swoje cele za wszelką cenę. Gdy spotka je niepowodzenie, nie przejmują się tym, starają się odmienić passę. Mają zdolności przywódcze. Jednak ze względu na nieustępliwy charakter mogą stać się dyktatorami i terroryzować otoczenie.

Numerologiczne „dziewiątki”

To ludzie uduchowieni. Znani są z altruistycznych zachowań. Zależy im na osiągnięciu harmonii ze wszechświatem. Mają w sobie wiele empatii i miłości dla innych, cierpienie pozostałych wzbudza w nich wielkie emocje. Jednak czasami zbyt skupiają się na walce o ideały, zapominając o konieczności skupienia się na sobie i wyciszenia.

Przypomnij sobie o… FANI SĄ ZASKOCZENI WYGLĄDEM EDYTY GÓRNIAK. CO DIWA ZROBIŁA Z WŁOSAMI? NAJNOWSZE CIĘCIE TO PRAWDZIWY HIT

Jak informował portal Życie: HAILEY BIEBER I JEJ PODSUMOWANIE MINIONEGO ROKU. GWIAZDA POKAZAŁA NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA ZE SWOJEGO ŚLUBU

Portal Życie pisał również o… POLSKA DZIENNIKARKA NATKNĘŁA SIĘ NA MEGHAN MARKLE PODCZAS POBYTU W KANADZIE. ZROBIŁA SOBIE PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE Z KSIĘŻNĄ