Był wrakiem człowieka. Jego wychudzone ciało, wyniszczone narkotykami, pokryte było wrzodami.

Dziś Rafati to okaz zdrowia a jego sieć barów SunLife Organics serwujących zdrowe napoje owocowe, przynosi mu milionowe zyski. Po soki Khalila ustawiają się kolejki, a wśród jego klientów są tacy znani aktorzy jak David Duchovny, Jeff Bridges, gitarzysta Guns N’ Roses Slash oraz wokalista Red Hot Chili Peppers Anthony Kiedis.

Wcześniej jednak handlował środkami odurzającymi, przebywał w więzieniu. W 2001 roku celowo przedawkował narkotyki, co prawie doprowadziło do jego śmierci. Miał trudne dzieciństwo, które zaskutkowało w jego następnych poczynaniach. Opisuje je w swojej niedawno wydanej biografii “I Forgot To Die” (“Zapomniałem umrzeć”). Pewnego dnia postanowił zerwać z dotychczasowym życiem. Pomógł mu w tym bliski przyjaciel, który obrał za początkowy cel wzmocnienie wycieńczonego organizmu kolegi. Pokazał mu zdrową żywność i nauczył pić naturalne soki. To zainspirowało Rafatiego. Otworzył sieć barów, która wziąż się rozrasta. Obecnie wszystkie sześć znajduje się w południowej Kalifornii (głównie w Los Angeles i Malibu). Ma jednak w planach otwarcie kolejnych. Jego soki noszą niezwykłe nazwy, takie jak “Eliksir życia”, “Szczęście” czy “Wolverine”- stworzony z bananów, najpopularniejszy w ofercie firmy. Jego niezwykłe soki powstały z myślą o pacjentach wychodzących z nałogu.

Poza rozbudową firmy oraz zmianą swojego życia Rafati służy pomocą innym. Zanim na dobre zajął się produkcją soków, otworzył klinikę odwykową w Malibu. To właśnie na swoich pacjentach mieszkających w Riviera Recovery Center testował pierwsze napoje.

Rafati w swojej firmie stara się zatrudniać osoby, które są w takim miejscu jak on kilkanaście lat temu. Zagubione, potrzebujące kogoś, kto pomoże im zacząć życie od nowa. “Jest dla nas jak ojciec” – wspomniała o nim Cache Coelho, młoda dziewczyna, której Rafati pomógł wyjść z uzależnienia.

Warto sobie przypomnieć: TA HISTORIA ZDARZYŁA SIĘ NAPRAWDĘ. ZANIEDBANY I CHORY MĘŻCZYZNA OKAZAŁ SIĘ BYĆ JEJ OJCEM

Portal "Życie" pisał: SŁAWNI MILIONERZY RADZĄ JAK STAĆ SIĘ BOGATYM. WYSTARCZY WPROWADZIĆ DO SWOJEGO ŻYCIA 8 POZYTYWNYCH NAWYKÓW

Portal "Życie" pisał również o: JOANNA MORO W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY WESZŁA DO LODOWWATEJ WODY. FANI SĄ OBURZENI. CO Z BEZPIECZEŃSTWEM DZIECKA