To miało być wesele jak każde inne – pełne dobrej zabawy. Nic nie zwiastowało wydarzeń, które całkiem odmieniły charakter imprezy.

Zaczęło się tradycyjnie – pierwszy taniec pary młodej, wzniesienie toastu oraz życzenia dla rodziców. Następnie nadeszła pora na prezentację, podczas której planowano wyświetlić filmy ukazujące chwile z dzieciństwa młodej pary.

Istotnie, po gromkich brawach na obrazie z rzutnika ukazało się nagranie. Jak się okazało, było to dużo mniej odległe wspomnienie… Na filmie, który zobaczyli wszyscy goście, panna młoda zdradzała swojego wybranka.

Pan młody, by poniżyć niewierną kobietę, zdecydował się na zaprezentowanie kilkuminutowej sekstaśmy z jej udziałem. Na filmie jego partnerka zabawiała się z… mężem jego ciężarnej siostry.

Gdy tylko na obrazie z projektora wyświetlono pierwsze klatki filmu, panna młoda rzuciła bukietem w pana młodego. Mężczyzna zaczął krzyczeć: „myślałaś, że się nie dowiem?”. Rozdzieliła ich rodzina.

To pamiętne wesele wydarzyło się w Chinach. Wideo bardzo szybko ukazało się w sieci, a internauci wyrazili bardzo skrajne opinie na jego temat. Jak uznał pan młody, samo pokazanie sekstaśmy podczas wesela nie jest wystarczającą karą dla niewiernej partnerki.

Mężczyzna zdecydował się na opublikowanie filmiku w internecie. Sprawa była niesamowicie głośna we wschodnich mediach. Jednocześnie spora część internautów była zdania, że to nagranie zostało sfałszowane, a szum wokół zdrady miał na celu wypromowanie aplikacji.

Panna młoda ukróciła plotki. Podczas rozmowy z jednym z portali przyznała się, że miała romans z mężem siostry pana młodego. Dodała także, że zmuszono ją do ślubu. Twierdziła, że w zamian za ślub miała dostać od mężczyzny mieszkanie oraz samochód. Tłumaczyła także, że była ofiarą przemocy psychicznej.

Jak podano, młoda para była w związku przez dwa lata, a zaręczyła się pół roku przed ślubem. Mężczyzna odkrył zdradę, gdy obejrzał obraz z kamery, która została zainstalowana dla poprawy bezpieczeństwa. Siostra pana młodego, której mąż również okazał się niewierny, jest w szóstym miesiącu ciąży.

Nagranie zostało usunięte z chińskiego serwisu społecznościowego Weibo, ale wciąż krąży po Twitterze.

Przypomnij sobie o… NAUKOWCY ODKRYLI, ŻE JEDZENIE TEJ PRZYPRAWY CHRONI PRZED CHOROBAMI SERCA. POWINNIŚMY DODAWAĆ JĄ DO POTRAW 4 RAZY W TYGODNIU

Jak informował portal Życie: NA CO ZWRACAJĄ NAJWIĘKSZĄ UWAGĘ MĘŻCZYŹNI? ODPOWIEDŹ MOŻE CIĘ ZDZIWIĆ

Portal Życie pisał również o… ASTRONAUCI STWIERDZILI O ZMIANACH W FUNKCJI OKA