Panią Hannę znają wszyscy słuchacze „Radia Maryja”. Można powiedzieć, ze kobieta jest niemalże ikoną rozgłośni kontrowersyjnego redemptorysty. Kobieta współpracuje z Rydzkiem już od 28 lat, ale niewiele o niej wiadomo.

Jak informuje „Super Express”, pani Hanna jest spikerką „Radia Maryja” od początku jego działania. Obecnie możemy ją słyszeć we wtorek, kiedy charakterystycznym głosem wita słuchaczy.

- Tu Radio Maryja, katolicki głos w Twoim domu. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica – mówi na powitanie pani Hanna.

Dla portalu Radia Maryja spikerka opowiedziała o swojej pracy u boku Rydzyka. Pani Hanna uważa, że zatrudnienie w toruńskiej rozgłośni to prawdziwa służba i konieczne jest do niej profesjonalne podejście oraz odpowiednie przygotowanie.

- Troszeczkę przygotowuję się w domu, dużo czytam, korzystam z „Niedzieli” i różnych książek, które są proponowane również na antenie Radia Maryja – uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej pracy spikerka.

7 grudnia przypadają urodziny Radia Maryja. Na pewno dla pani Hanny będzie to też wielkie święto. Urodziny Radia Maryja co roku obchodzone są hucznie. Zapewne i tym razem zorganizowana uroczystość nie będzie skromna. Urodziny odbędą się w hali przy ul. Bema w Toruniu, gdzie znajdują się miejsca dla kilku tysięcy osób.

W programie uroczystości jest między innymi: wspólny różaniec, koncert i msza, którą odprawi Wacław Depo, metropolita częstochowski. Nie zostało to podane oficjalnie, ale można się spodziewać udziału licznej reprezentacji polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Przypomnij sobie o… OJCIEC RYDZYK POBIERA MILIONY OD PAŃSTWA. NIE ZGADNIESZ, JAK TO TŁUMACZY!

Jak informował portal Życie: TADEUSZ RYDZYK PRZYGOTOWUJE HUCZNE URODZINY "RADIA MARYJA"! Z TEJ OKAZJI SKIEROWAŁ DO WIERNYCH SPECJALNY APEL

Portal Życie pisał również o… URODZIŁA W WIEKU 66 LAT. CO SŁYCHAĆ U NAJSTARSZEJ MATKI ŚWIATA I JAK ZNOSI PÓŹNE MACIERZYŃSTWO