Pełne usta dodają kobiecie atrakcyjności. Nie każdą z nas natura obdarzyła soczystymi ustami. Kobiety chcące poprawić wygląd swoich ust, często korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Niestety, w tym przypadku liczy się umiar, a więcej nie zawsze znaczy lepiej.

Niektóre z kobiet stąpają po cienkiej granicy, te które wam pokażemy, już dawno ją przekroczyły

Większość kobiet lubi zmiany. O ile zmiany dotyczące koloru czy długości włosów i paznokci są w miarę chwilowe i odwracalne, o tyle te w przypadku zabiegów upiększających bywają trudne do cofnięcia. Jeszcze gorzej, kiedy zaczną uzależniać i ich pierwotny sens został już zgubiony po drodze.

Idealnym przykładem zdaje się być zabieg powiększania ust. O ile niewielkie zmiany w większości przypadków wychodzą „na plus”, bywają i takie, w których ewidentnie coś poszło nie tak.

Aby zobaczyć skutki nieudanych zabiegów, musicie zobaczyć naszą galerię. Mamy nadzieję, że będzie ona dla Was przestrogą i odbierzecie ją w kategoriach tego, czego absolutnie nie powinno się robić, a nie jako inspirację.

Przypomnij sobie o… Z PIĘKNEJ KOBIETY ZMIENIŁA SIĘ W "LALKĘ BARBIE". JAK OPERACJE PLASTYCZNE WPŁYNĘŁY NA JEJ WYGLĄD

Jak informował portal Życie: BYŁA GWIAZDĄ "13 POSTERUNKU", DZIŚ REZYGNUJE Z AKTORSTWA. CO SIĘ DZIEJE Z ALEKSANDRĄ WOŹNIAK

Portal Życie pisał również o… KSIĘŻNA KATE PRZEJĘŁA OBOWIĄZKI KRÓLOWEJ ELŻBIETY II. CZY TO OZNACZA WIELKIE ZMIANY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ