Spełnianie marzeń dzieci to cel każdego rodzica. Każdy chce, aby jego pociecha miała wszystko, co najlepsze. Wielu dokonuje więc czasem rzeczy niemożliwych. Wszystko po to, by zobaczyć uśmiech na twarzy malucha.

Jeremy Fernandez również chciał sprawić swojej córce radość. Zdecydował się więc na przygotowanie nietypowej niespodzianki na siódme urodziny Pii. Jak podaje portal "Pikio,pl", mężczyzna tak tłumaczy swój pomysł:

"Chciałem zrobić dla niej coś specjalnego, aby pokazać, że moja miłość do niej jest bezgraniczna."

Ojciec wraz z córką każdego wieczoru mówili sobie, jak bardzo się kochają. Pewnego razu Jeremy odpowiedział, że: " To jest tak mocne, że wychodzi poza gwiazdy". Wtedy to siedmiolatka poprosiła tatę, by na urodziny podarował jej dowód swojej miłości.

Pii chciała, by cały świat dowiedział się o tym, jak wielkim uczuciem darzy ją tata. Taki pomysł sprawił Jeremy'iemu ogromne wyzwanie. Mężczyzna przez długi czas zastanawiał się, w jaki sposób zaskoczyć córkę.

W końcu wpadł na doskonały pomysł. Skontaktował się z ludźmi z całego świata i poprosił ich o przysługę. Poinformował przyjaciół, że chciałby, aby napisali na papierze, jak bardzo kocha swoja córkę i zrobili zdjęcie, dołączając adres, z którego pochodzi.

W dzień urodzin mężczyzna wydrukował wszystkie przesłane mu zdjęcia i powiesił w pokoju dziewczynki. W ten sposób Pii uzyskała odpowiedź z całego świata. Siedmiolatka nie miała już żadnych wątpliwości, co do tego, jak bardzo kocha ją tata.

"Wiedziałam, że mnie nie okłamałeś. Dotrzymałeś obietnicy, bardzo cię kocham."

Taki prezent to dowód bezgranicznej miłości oraz tego, że dla swojego dziecka rodzic jest w stanie zrobić naprawdę wszystko.

Warto sobie przypomnieć...JADZIA NALEPA PODBIŁA SERCA WIDZÓW W PROGRAMIE "DUŻE DZIECI". PO DZIESIĘCIU LATACH WYGLĄDA ZUPEŁNIE INACZEJ [FOTO]

Portal "Życie" pisał: MICHAŁ SZPAK UJAWNIŁ, KIEDY ZOSTANIE OJCEM. TE WIEŚCI MOGĄ ZASKOCZYĆ JEGO FANÓW

Informował również: NA TYM OBRAZKU KAŻDY WIDZI COŚ INNEGO. ODPOWIEDŹ ZDRADZA UKRYTE ASPEKTY OSOBOWOŚCI