Magazyn „People” przyznał już tytuł najseksowniejszego ojca na świecie 2019 roku. Otrzymał go książę Harry. Jego konkurentami byli m.in. Ryan Reynolds, Ryan Lochte, Steven Yeun i Kobe Bryant.

Magazyn „People” co roku organizuje plebiscyt, w którym wybierani są najseksowniejsi ludzie świata. Ujawniono już, komu udało się zwyciężyć w 2019 roku. Za najseksowniejszego żyjącego ojca uznano księcia Harry’ego.

Trzeba przyznać, że na wszystkich zdjęciach oraz wydarzeniach, na których książę Harry występuje razem z synem, Archiem, widać, jak bardzo kocha swojego syna. Czułe spojrzenie Harry’ego to dowód na to, że bardzo go kocha.

Książę Harry na wszystkich rodzinnych zdjęciach wygląda jak osoba bardzo związana z najbliższymi, jego miłość do nich jest widoczna jak na dłoni. Tym różni się od swojego brata, Williama, który z kolei bardzo stara się, by na wszystkich publicznych wystąpieniach nie okazać emocji i trzymać się narzuconego protokołu.

Kto wie, być może tytuł „najseksowniejszego ojca na świecie” przypadł Harry’emu ze względu na bijące od niego ciepło o szczerość uczuć.

Wszyscy uważają, że malutki Archie jest bardzo podobny do swojego taty, gdy był w podobnym wieku. Widać to między innymi przy porównaniu zdjęć małego Harry’ego na rękach księżnej Diany oraz Archiego, którego trzyma na rękach Meghan, żona księcia.

Magazyn „People” wybiera również między innymi najseksowniejszych mężczyzn. W 2018 roku ten tytuł otrzymał Idris Elba, w 2017 roku – Blake Shelton, a w 2016 – Dwayne Johnson. W tym roku ten tytuł otrzymał muzyk, John Legend.

John Legend wypowiedział się, jak się czuje z nadanym mu tytułem. „Jestem podekscytowany, ale jednocześnie trochę się boję – to duża presja” – mówił.

Wcześniej nagradzani byli również m.in. Channing Tatum, Adam Levine, Bradley Cooper, Johnny Depp, Ryan Reynolds i George Clooney.

Przypomnij sobie o… MA WSZYSTKO, O CZYM MARZY KOBIETA W WIEKU 30 LAT: DWÓJKĘ DZIECI, FIRMĘ I PLANY BIZNESOWE. DLACZEGO KLAUDIA EL DURSI BIERZE UDZIAŁ W "TOP MODEL"?

Jak informował portal Życie: TO NIE KONIEC ZMIAN W ŻYCIU ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. LEWY PRZECHODZI NA WEGETARIANIZM

Portal Życie pisał również o… BASIA KURDEJ-SZATAN ZNÓW W STUDIU "THE VOICE OF POLAND". JAK DO TEGO DOSZŁO