Księżna Kate cieszy się dużą sympatią wśród Brytyjczyków. Znana jest głównie ze swojego całkowicie naturalnego zachowania - bardzo często pojawia się w zwykłych, publicznych miejscach.

Żona księcia Williama potrafi spotkać się w barze ze znajomymi czy wyjść na rodzinne zakupy do centrum handlowego bez robienia wokół tego szumu. W ostatnim czasie została przyłapana na zabawie z najmłodszym synem, księciem Louisem.

Przyszła królowa stara się żyć jak inne matki

Księżna Kate zdobyła wyjątkową symaptię społeczeństwa i komentatorów królewskich z uwagi na jej zupełnie “normalne” zachowanie. W ostatnim czasie ujawniono jej zdjęcia z pubu, który odwiedziła wraz z innymi mamami dzieci szkolnych. W ostatnim czasie bez żadnego zamieszczania zapisała także swojego najmłodszego syna, księcia Louisa na zajęcia dla dzieci z piosenki i tańca.

Księżna Kate wraz z księciem Louisem na publicznych zajęciach dla dzieci

Przyszła królowa birze udział w cotygodniowym programie kukiełki małpy, gdzie prowadzone są lekcje śpiewu i tańca. Chodzi o sesję Monkey Music za 12 funtów, które cieszą się dużą popularnością i odbywają się na terenie całego kraju.

“Ze względów bezpieczeństwa nie powiem, do której klasy uczęszcza Kate. Mogę jednak zdradzić, że utknęła. Zajęcia prowadzone są przez małpę marionetkę, która prosi mamy, aby śpiewały z dziećmi i tańczyły. I ona to robi z wielkim entuzjazmem” - mówi źródło informacji.

Podczas wyprawy zawsze towarzyszą jej ochroniarze. Ciekawe czy też w końcu dołączą się do zabawy.

Wiele osób odczuwa dużą sympatię do księżnej Kate, gdyż stara się zapewnić swoim dzieciom normalne dzieciństwo. Z tego względu dokłada wszelkich starań, aby chronić swoje pociechy przed mediami.

Mimo, że nie da się całkowicie uniknąć zainteresowania prasy, to przynajmniej przyszła królowa dba o to, aby jej dzieci uczestniczyły w normalnym życiu rodzinnym i zwyczajnych zajęciach, w których biorą udział rówieśnicy.

Polecamy także: UPS, CHYBA POWIEDZIAŁ ZA DUŻO. KSIĄŻĘ WILLIAM WYJAWIŁ SEKRET SWOJEJ ŻONY

Może zainteresuje Cię to: KSIĘŻNA KATE ORAZ MEGHAN MARKLE STAŁY OSOBNO PODCZAS OBCHODÓW DNIA PAMIĘCI! WYJAŚNIAMY INTERNETOWE SPEKULACJE

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: KOLEJNE PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI! "KWOTY WYŻSZE NAWET O KILKASET PROCENT"