Dobra wiadomość dla osób, które nie mogą przełamać się do uprawiania sportu. Gdy wokół wszyscy znajomi biegają, chodzą na siłownię, jeżdżą na rowerze, a Ty nie możesz zmobilizować się nawet do zrezygnowania z windy – nie przejmuj się.

Jeśli jesteś spod tego znaku zodiaku, to zupełnie normalne. Wg przeprowadzonych przez portal Yourtango badań, osoby spod tych znaków mają zupełnie inne priorytety.

RYBY

Osoby urodzone pod tym znakiem, zdecydowanie obierają inny kierunek. Potrafią bez reszty oddać się zajęciu przynoszącemu wymierne efekty. Nie należy do nich jednak wysiłek fizyczny. Zdecydowanie preferują artystyczne upodobania. Gra na instrumencie, malowanie czy pisanie stanowią dla nich podstawę egzystencji. Ze wszystkich form sportu, wybierają zwykle spacer.

BLIŹNIĘTA

Trudno o bardziej rozdarty znak zodiaku. Z jednej strony uważają, że posiadanie sportowej sylwetki jest pożądane, z drugiej zmobilizowanie się do wysiłku przerasta ich możliwości. Poznają coraz to nowsze dyscypliny, które wydają się być dla nich atrakcyjne, jednak w żadną nie potrafią się zaangażować.

Mają w szafie całą garderobę dla sportowców z wielu dziedzin, jednak każda z nich jest jedynie ozdobą. Podobnie z karnetem na siłownię. Każdy kolejny wkładany do szuflady jest niewykorzystany.

KOZIOROŻEC

Osoby spod tego znaku doskonale wiedzą, że aktywność fizyczna jest dla nich konieczna. Jednak natłok zajęć i priorytety jakie mają ustalone, zawsze spycha sport na dalszy plan.

Częściej decydują się na nadgodziny, dodatkowy kurs niż zajęcia fitness. Koziorożcom ciężko jest podjąć działania w grupie. Ich dążenie do perfekcji utrudnia swobodne uprawianie sportu i czerpanie z niego przyjemności.

WAGA

Osoby spod tego znaku najczęściej skupiają się na planowaniu. I tylko tyle. Mają w planach pójście na basen, przejechanie na rowerze nowego szlaku, wyjście na tenisa, zapisanie się na jogę. I mimo, że głęboko wierzą w realizację tego planu, prawie nigdy go nie spełniają. Dla nich najlepszą motywacją byłoby wyjście na trening z partnerem, bo tylko on może ich do tego zmotywować.

BYK

Zodiakalne byki z dużą dbałością podchodzą do tego, jak widzą ich inni. Nieprzyzwyczajone do wysiłku są w pełni świadome jak wygląda ich spocona twarz i ciało. Niechętnie podejmują więc wysiłek w miejscach publicznych. Jeśli ćwiczą, to w domowym zaciszu. Jednak i na taką formę aktywności żadko znajdują czas.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA MAJDAN-ROZENEK JEST W CIĄŻY? NAJNOWSZE ZDJĘCIA MÓWIĄ BARDZO WIELE

Jak informował portal Życie: TEN DOKUMENT TRZEBA WYPEŁNIĆ PO ZAKUPIE AUTA! BEZ NIEGO URZĄD NAKŁADA KARY, NAWET 45 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Portal Życie pisał również o… KOLEJNE PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI! „KWOTY WYŻSZE NAWET O KILKASET PROCENT”