Przez ostatnie dni pogoda wyjątkowo nas rozpieszczała. Jednak ciepła, słoneczna, złota jesień może się szybko skończyć. Meteorolodzy ostrzegają, że czekają nas mroźne dni, w niektórych rejonach Polski może też spaść śnieg.

– W niedzielę nad Polskę napłynie znacznie chłodniejsze powietrze arktyczne – mówi Arkadiusz Wojtówicz z portalu fanipogody.pl dla Wirtualnej Polski.

Do końca tygodnia możemy spodziewać się jeszcze temperatury ok 20 stopni Celsjusza, chłodniej będzie jedynie w nocy i nad ranem.

W listopadzie, jak twierdzą meteorolodzy z AccuWeather, na pogodę w Polsce i w Niemczech będzie miało wpływ powietrze nadciągające znad Rosji. W drugiej połowie m-ca najbardziej prawdopodobna jest gwałtowna zmiana pogody – spadek temperatur, opady śniegu i śniegu z deszczem.

Cieszmy się zatem piękną jesienią, która będzie trwała jeszcze do początku listopada.

Mały chłopiec o wielkim sercu. Zobacz co zrobił z miłości do zwierząt: MAŁY WIELKI BOHATER. POZNAJCIE KENA – CHŁOPCA, KTÓRY W WIEKU 8 LAT ZAŁOŻYŁ SCHRONISKO

Jeśli prowadzisz zdrowy styl życia, powinieneś o tym pamiętać: DBASZ O SWOJĄ WAGĘ? POZNAJ LISTĘ PRODUKTÓW, KTÓRYCH LEPIEJ UNIKAĆ!

Dominika Koba