Od 21 listopada wzrośnie miesięczna opłata za jedną z najpopularniejszych platform VOD. Dotychczas HBO GO było bardzo konkurencyjne, ponieważ oferowało dużo niższy abonament niż inne tego typu serwisy. Teraz cena za użytkowanie wzrasta.

Dotąd za HBO GO płaciliśmy 19,99 złotych miesięcznie. Teraz właściciele platformy postanowili podnieść cenę do 24,99 złotych. Nowa stawka zacznie obowiązywać od 21 listopada.

A co stoi za nieoczekiwaną podwyżką wysokości abonamentu? W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać, że jest to spowodowane zwiększeniem ilości dostępnych treści oraz polepszeniem ich jakości.

– Powodem wzrostu ceny jest to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak Watchmen czy Czarnobyl, a także szereg seriali HBO produkowanych w Europie, takich jak Wataha czy Nieświadom – tłumaczy HBO.

HBO GO jest jedną z najpopularniejszych platform VOD w naszym kraju. Na polskim rynku konkuruje głównie z Netflixem. Na HBO możemy oglądać liczne produkcje, które stały się przebojem ostatnich miesięcy, jak serial „Czarnobyl”, czy nawet lat, jak w przypadku serialu znanego na cały świecie „Gra o tron”.

O przebojowym serialu HBO „Czarnobyl” pisaliśmy już wcześniej: SERIAL HBO „CZARNOBYL”. ROSJANIE PRZYGOTOWUJĄ WŁASNĄ WERSJĘ NA TEN TEMAT

Zobacz także: NOWI POSŁOWIE W SEJMIE. „NA RAZIE UCZĘ SIĘ TOPOGRAFII BUDYNKU”

Źródło: „biznesinfo.pl”