Medialne doniesienia nie pozostawiały wątpliwości w sprawie prowadzonych przez bramkarza naszej reprezentacji negocjacji z klubem, którego członkiem jest Cristiano Ronaldo.
Tabloidy rozniosły po internecie spekulacje, jakoby Wojciech Szczęsny planował transfer do Al-Nassr.

Czy Wojciech Szczęsny faktycznie zaplanował porzucić Juventus Turyn dla Arabii Saudyjskiej?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Juventus (@juventus)

Jak się okazuje, właścicieli klubu nie interesuje zatrudnienie Wojciecha Szczęsnego, czy mają na myśli zupełnie innego bramkarza. Spekulacje dotyczące odejścia Wojciecha Szczęsnego z grupy Juventus Turyn jednak nie odpuszczają. Po zakończeniu rozgrywek euro 2024 bramkarz był utożsamiany z oczywistym opuszczeniem klubu i chęcią dołączenia do Al-Nassr.

Przypuszczano, iż Wojciech Szczęsny zamierza w Saudyjskiej Ekstraklasie kontynuować piłkarską karierę w towarzystwie Cristiano Ronaldo. Jak się jednak okazało, saudyjscy właściciele klubu nie planują transferu naszego bramkarza, mając na myśli Edersona, który jest podstawowym bramkarzem Manchesteru City.

Miał on ostatnimi czasy myśleć nad zmianą otoczenia. Miejmy nadzieję, że tabloidowi twórcy wyniosą wnioski z tej lekcji na temat rzetelnego sprawdzania informacji rozgłaszanych w internecie.

W sprawie Wojciecha Szczęsnego wiemy natomiast tyle, że interesuje się nim Monza, gdzie Wojciech Szczęsny miałby przejść po wymianie na innego zawodnika.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez AC Monza (@acmonza)

Co o tym sądzicie?

Nie przegap: Katarzyna Dowbor przerwała milczenie. Zdradziła, jak wygląda praca w TVP po latach przerwy

O tym się mówi: Z życia wzięte. "Nasze mieszkanie jest ogromne, moja była żona zamieszka z nami": Oświadczył mi mąż, wracając do domu z nią na ramieniu