Nie da się ukryć, że widzowie bardzo lubią oglądać programy śniadaniowe, gdyż zwykle poruszane są aktualnie popularne tematy i zapraszani są ciekawi goście.

Dlatego właśnie Goniec donosi o tym, że telewizja Polsat doczekała się własnego programu śniadaniowego i zapowiada już oficjalny start z ramówką. Będzie świetną alternatywą dla "Dzień Dobry TVN" i "Pytania na śniadanie", które od lat konkurują między sobą.

Program śniadaniowy Polsatu będzie hitem

Od momentu, gdy pojawiły się w przestrzeni publicznej pogłoski o śniadaniówce Polsatu, opinia publiczna spekulowała na temat nazwy programu, a także – co ważniejsze – o prowadzących śniadaniówkę.

Jak wiemy, to właśnie ludzie tworzą klimat danego programu, w związku z tym osobowość prowadzących jest niezwykle ważna. Widzowie mogą być jednak spokojni, gdyż Edward Miszczak dobrze wie, czego potrzeba Polakom.

Jak donoszą media, pojawiły się informacje na temat świeżo upieczonego formatu. Jak się okazuje, Krzysztof Ibisz pojawi się na czele zespołu, a śniadaniówka będzie miała tytuł "Halo, tu Polsat".

Jako prowadzących będzie można zobaczyć duety Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny, ukochaną parę widzów – Kurzopki, a także Macieja Rocka i Agnieszkę Hyży.

Ponadto media donoszą, że do zespołu dołączą Maks Behr i znany z "Pytania na śniadanie" Aleksander Sikora, który stracił tam pracę po zmianach, które zaszły po wyborach parlamentarnych w zeszłym roku.

Wygląda na to, że Polsat szykuje widzom prawdziwą petardę, więc warto zajrzeć już jesienią i poznać plany ramówkowe Edwarda Miszczaka.

Nie przegap: Z życia wzięte. "Do dziś pamiętam ten poranek, kiedy wychodził do pracy": Nie wrócił do domu

Zerknij: Z życia wzięte. "Nasze mieszkanie jest ogromne, moja była żona zamieszka z nami": Oświadczył mi mąż, wracając do domu z nią na ramieniu