Małgorzata Tomaszewska, znana prezenterka, w ostatnich miesiącach przeszła przez wiele życiowych zmian. Po powrocie z rodzinnych wakacji, na które wybrała się z małą Laurą, odżyły plotki dotyczące ojca jej dziecka, z którym niedawno się zaręczyła. Mimo że podczas wyjazdu nie pojawił się w żadnej z jej relacji, Tomaszewska postanowiła zabrać głos po powrocie do kraju. Niespodziewanie do rozmowy dołączył jej bliski przyjaciel, Aleksander Sikora, co rzuciło nowe światło na całą sytuację.


Ostatnie miesiące były dla Małgorzaty Tomaszewskiej pełne wyzwań i zmian. Po stracie pracy w TVP i programie "Pytanie na śniadanie," skupiła się na przygotowaniach do narodzin drugiego dziecka, córeczki Laury. Po powitaniu Laury na świecie, prezenterka oddała się domowemu życiu, jednak niedawno udało jej się wyjechać na upragnione rodzinne wakacje, informuje Super Express.


Podczas wyjazdu Małgorzata pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, co wywołało wiele gratulacji i radości wśród jej fanów. "Dziękuję za gratulacje, czuję się super," wyznała uradowana Tomaszewska w rozmowie z "Rewią." Opowiadając o wyprawie z małą Laurą, dodała: "Malutka jest przeurocza, gaworzy już jak najęta. Zaczarowała wszystkich w samolocie w drodze powrotnej."


Pomimo szczęścia związanego z zaręczynami, Tomaszewska postanowiła utrzymać tożsamość swojego wybranka w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że ma na imię Robert i niedawno się jej oświadczył. W międzyczasie jej bliski przyjaciel, Aleksander Sikora, postanowił raz jeszcze zabrać głos na temat życia prywatnego Małgorzaty.


Aleksander Sikora, który przez lata pracował z Tomaszewską w "Pytaniu na śniadanie," złożył publiczne oświadczenie, rozwiewając wszelkie plotki dotyczące jego relacji z Małgorzatą.

"Pozostajemy w stałym kontakcie. Rozmawiamy ze sobą, spotykamy się, wymieniamy wiadomościami. Możemy na siebie liczyć, służymy sobie radą, łączy nas także podobne poczucie humoru," zdradził tygodnikowi.


Sikora potwierdził również, że zna ojca dziecka Małgorzaty i uważa go za świetnego człowieka. "Tworzy z Małgorzatą fantastyczną relację," wyznał w rozmowie z "Party."


Według informacji zdobytych przez "Rewię," Małgorzata Tomaszewska promienieje radością i spokojem przy Robercie. Pierścionek zaręczynowy jest dowodem na to, że mężczyzna traktuje ich relację bardzo poważnie. "Wszystko zmierza do szczęśliwego zakończenia w urzędzie stanu cywilnego," czytamy w "Rewii."


To też może cię zainteresować: Sensacyjne wyznanie Andrzeja z "Sanatorium miłości". Po programie przerwał milczenie


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Mąż nalega na przeprowadzkę do jego rodzinnej wioski, bo w mieście nie ma pracy": Ja mam odwrotnie, w mieście ma wszystko