Zaczepka dziennikarza spotkała się z natychmiastową reakcją selekcjonera Biało-Czerwonych Michała Probierza. Jego riposta szybko stała się hitem Internetu.

Francuz chciał dogryźć "Lewemu" i szybko tego pożałował

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @tomorrow__game

Pomimo faktu, że nasza reprezentacja zakończyła już przygodę z euro 2024 a ostatnie spotkanie zakończyło się remisem z Francją, kibice z pewnością będą mieli co wspominać. Jak pamiętamy, to właśnie Robert Lewandowski wyrównał wynik 1 do 1 strzelając gola karnego. Chwilę wcześniej dobre wrażenie na kibicach zrobił bramkarz Łukasz Skorupski, który zatrzymał piłkę Francuzów po rzucie karnym.

Lewandowski 79. minucie zdołał wykorzystać drugą szansę strzału, którą dostał o tym, gdy sędzia zdecydował o powtórce po fatalnym uderzeniu z 11 m. Decyzja ta zapadła ze względu na nazwy szybkie wyjście francuskiego zawodnika za linię bramkową.

Francuzi nie mogli pogodzić się z postawą arbitra. Obwiniali go za wynik meczu. Teraz media donoszą, że podczas konferencji prasowej jeden z dziennikarzy francuskich zdecydował się na zaczepkę dotyczącą Roberta Lewandowskiego.

Selekcjoner naszej reprezentacji natychmiast pokazał, ile znaczą dla niego nasi zawodnicy. W jego stronę padło pytanie, czy podoba się mu styl strzelania przez Roberta rzutów karnych. Michał probierz natychmiast z ripostował uszczypliwe pytanie...

- Jeżeli strzelił tyle goli w swojej karierze, to nie ma znaczenia dla mnie to, w jaki sposób uderzył piłkę. Na treningu trudno obronić rzuty karne. Nie mogę nic doradzać zawodnikowi, który strzelił kilkaset goli w swojej karierze — odpowiedział selekcjoner.
Innymi słowy, przytoczył własnymi słowami powiedzenie "nie ucz ojca dzieci robić"...


źródło: YouTube/Łączy nas piłka

Co o tym sądzicie?

Nie przegap: Z życia wzięte. "Syn ciągle narzeka, że nie może oszczędzić na mieszkanie": Trudno się dziwić, skoro wydaje pieniądze na bzdury

Zerknij: Poważna sytuacja podczas Euro 2024. Napastnik runął bezwładnie na ziemię. Są najnowsze informacje