Anna jako przedsiębiorcza bizneswoman, od dawna świetnie prosperowała w branży fitness, w której króluje do dziś. Wielu zarzuciło jej, że na szczyty popularności wspięła się na plecach znanego na całym świecie męża piłkarza.

Anna zarabia krocie!

Nie da się ukryć, że związek z Robertem Lewandowskim mocno i gwałtownie wpłynął na wzrost rozpoznawalności Anny Lewandowskiej, jednak i bez znanego nazwiska świetnie dawała sobie radę.

Jako życiowa partnerka światowej klasy sportowca, Anna Lewandowska bywa w miejscach, o których większość kobiet może tylko pomarzyć. Swoją działalnością w internecie podbija zasięgi i wpływa pozytywnie na motywację dla wielu pań...

Nie jest zatem tajemnicą, zarabiając w ten sposób, jest w stanie zbić fortunę tylko dlatego, że przyjmuje propozycję współpracy z daną firmą jako Anna Lewandowska.

Zagraniczne media postanowiły zrobić ranking najlepiej zarabiających na działalności internetowej życiowych partnerek znanych na całym świecie graczy futbolowych. Jak się okazuje, miejsce Anny Lewandowskiej na liście najlepiej zarabiających żon piłkarzy znalazło się dość wysoko.

Według magazynu "The Sun" największe zyski z działalności internetowej jest w stanie osiągnąć Georginia Rodriguez, ukochana Cristiano Ronaldo. Uzbierała ona 59,8 milionów subskrybentów w mediach społecznościowych, a jeden jej post związany ze współpracą kosztować może nawet 150 000 funtów, czyli około 760 000 zł.

Okazuje się, że Anna Lewandowska depcze jej po piętach, gdyż post udostępniony przez Annę Lewandowską w ramach współpracy kosztować może to 40 000 funtów, co daje przeszło 714 000 zł.

Nie przegap: Z życia wzięte. "Syn ciągle narzeka, że nie może oszczędzić na mieszkanie": Trudno się dziwić, skoro wydaje pieniądze na bzdury

Zerknij: Poważna sytuacja podczas Euro 2024. Napastnik runął bezwładnie na ziemię. Są najnowsze informacje