Ich ślub odbył się w 2010 roku, lecz media poinformowały o tym fakcie dopiero po dwóch latach. Według medialnych doniesień para poznała się w pracy, gdyż Marek, pracując w firmie reklamowej jako grafik, miał okazję zaprojektowania okładek płyt zespołu O.N.A., którego wokalistką była Agnieszka Chylińska.

Co działo się na weselu Agnieszki i Marka?

Jak wiemy z medialnych doniesień, aktualny ukochany charyzmatycznej piosenkarki jest jej drugim mężem, albowiem pierwsze małżeństwo z Krzysztofem Krysiakiem poznanym na imprezie Roberta Gawlińskiego nie przetrwało próby czasu.

Agnieszka odnalazła stabilizację i miłość u boku Marka, a dawne osamotnienie w macierzyństwie nie jest już dotkliwym wyzwaniem, a źródłem wiedzy o sobie samej.

Teraz media donoszą, że kolega Agnieszki Chylińskiej z zespołu O.N.A. Grzegorz Skawiński uchylił rąbka tajemnicy na temat wesela, na którym zagrał.

Chodziło o wesele Marka i Agnieszki, a pomimo dawnych waśni między Agnieszką a Grzegorzem, teraz ta dwójka ma już wszystko między sobą wyjaśnione. Grzegorz Skawiński opowiedział niedawno w jednym z wywiadów, że zagrał na weselu koleżanki.

- Wiesz co, zdarzyło nam się, że graliśmy na weselu, ale to był występ u przyjaciół. Takie komercyjne uroczystości to są trudne elementy. Graliśmy kiedyś na czyichś urodzinach. A wesele było bodajże jedno, grałem też na weselu u Agnieszki Chylińskiej. Więc to było drugie, tamto było inne — stwierdził.

Co o tym sądzicie?

Nie przegap tego: Z życia wzięte. "Mój mąż chce przerwy w związku": Chce uniknąć pomagania mi przy małych dzieciach

Zerknij tutaj: Z życia wzięte. "Zrobiła wszystko, by pozbyć się synowej": Szybko tego pożałowała