Kilka zdjęć i filmów przedstawiających księcia Williama tańczącego do piosenek Swift szybko rozprzestrzeniło się w mediach społecznościowych.

Niestety, na koncercie Taylor zabrakło Kate Middleton. Jesteście ciekawi dlaczego? Źródło poinformowało Entertainment Tonight, że została z księciem Louisem. Ponadto nie weźmie udziału w żadnych przyszłych koncertach Taylor.

Kate nie jest jeszcze gotowa na takie szaleństwa?

"Jej pojawienie się na King's Trooping the Colour nie oznacza jeszcze, że wraca do pełnego harmonogramu publicznych zobowiązań" - ujawniło źródło.


Sądząc po filmach, które stały się popularne, książę William i jego dzieci świetnie się bawili na koncercie Taylor w Londynie. Jeden z filmów pokazał księcia Walii tańczącego do przeboju Swift "Shake It Off".

Po koncercie książę William udostępnił również zdjęcie z George'em, Charlotte i Swift. Podpis brzmiał: "Dziękuję @taylorswift za wspaniały wieczór! #LondonTSTheErasTour."

Zdjęcie otrzymało wiele polubień od fanów. Jeden z fanów skomentował: "Tyle królewskości na jednym zdjęciu". Inny fan wyraził swoją miłość, mówiąc: "To takie słodkie. Uwielbiam to tutaj." "Po prostu niebo... cieszcie się, kochani ludzie" - napisał jeden z fanów. Inny skomentował: "Radość! Spójrz na wszystkich".

Książę William niedawno skończył 42 lata. Księżna Walii udostępniła na Instagramie urocze zdjęcie z dziećmi. Towarzyszył mu podpis: "Wszystkiego najlepszego tato, wszyscy bardzo cię kochamy".

Jak wielu wie, Kate Middleton ogłosiła diagnozę raka w marcu 2024 roku po styczniowej operacji brzucha. Od tego czasu nie zdradzała żadnych szczegółów. Na początku tego miesiąca William poinformował o walce Kate z rakiem i podzielił się informacją, że "jej stan się poprawia".

Specjaliści i analizatorzy zagraniczni twierdzą, że po tym, co widać ostatnimi czasy w świecie Księżnej i Księcia, widać wyraźnie, że ich więzi są teraz mocniejsze niż kiedykolwiek.

Nie przegap: Z życia wzięte. "Zrobiła wszystko, by pozbyć się synowej": Szybko tego pożałowała


Zerknij: Wojciech Szczęsny nie zagra w meczu z Francją. Co dalej z karierą bramkarza